cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Türkiye Telefon Fiyatları Düşürünüz

(Topic created on: 09-29-2020 09:11 PM)
436 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Samsung Members

Samsung Türkiye eğer fiyatlarla indirim yapma bir şansınız var ise lütfen değerlendirmenizi tavsiye ederiz çünkü bir üst segmet bir telefon almak için Türkiyedeki kullancılar çok zorlanıyor lütfen kore merkezi ile iletişimde olmanızı isteriz çünkü 

Hindistan ülkesinde özel indirimler yapılıyor lütfen bu indirimlere Samsung Türkiyedeki kullanıcılarımızın çok ihtiyacımız var 

DOLAR :7.83
EURO:9.20

Örneğin ben kendim A50 kullanıyorum ve S20 FE almak istedim  geçen gün A50 cihazımı verdiğimde 4000 vermek gerekiyordu üstüne S20 FE alabilmem için eğer 2 kampanya birleştirilseydi almayı düşündüm ama maalesef 2 kampanya birleşmeyince  cihaz gene çok pahalı olmuş oldu

Yani samsung türkiye lütfen kore merkezini bu önerimizi önemle iletemenizi rica ediyorum  çünkü alım gücü maalesef Türkiyede çok düştü şuan amiral gemisi cihazların satışında büyük düşüş yaşamaktasınız özellikle türkiyede 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Samsung Members

Merhaba Alfatürk,

Ben Turkuaz. Samsung Forum moderatörüyüm. Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz. 

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

25 Comments
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Ya harbiden ya aga siz bu fiyatlarda ciddimisiniz yaa ?
Mercimeyk
Expert Level 3
Samsung Members
biraz f/p çalışsa keşke samsung
ÆX51
Expert Level 5
Samsung Members
haklısın Umarım gerekli çalışma yapılır
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
İnşallah kardeşim çünkü gerçekten alacak gücünüz kalmadı
eski bir S kullanicisiyim ama şuan S seirisi cihazlarına ulaşamıyorum 😔😔
ÆX51
Expert Level 5
Samsung Members
haklısın
NAZİFN970F
Expert Level 5
Samsung Members
Okadar haklısın ki kardeşim.Yani artık herkes bu fiyatlar yüzünden xiaomi huawei oppo gibi biraz daha fiyat performans cihazlarına yöneliyor.

Ve samsung telefonlarda fiyatlandirmalarda saçma galaxy S10 un fiyatı s10 plus tan yüksek internet fiyatı olarak diyorum bence fiyatta azaltilmalar yapılmalı.

Destekliyoruz kardeşim.
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Samsung ne yapsın. $ 1 ₺ olsa s20 yi 1000 ₺ ye alırız. Ve devlete yarısı vergiye gidiyor.
NAZİFN970F
Expert Level 5
Samsung Members
yanı sende haklısın kardeşimde biraz a olsa indirim yapılmalı
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Kardeşim sende haklısın ama isterse Türkiyeye özel dolarda indirim yapılabiliyor örneğin hindistanda mesela özel indirimler oluyor aynı şekilde bizdede olmasını istiyoruz