cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Türkiye Beni Anlamıyorsunuz

(Topic created on: 01-10-2022 07:12 PM)
919 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Samsung Members

Merhaba Samsung ekibi ,

Sizlerle maalesef anlaşamıyoruz yada anlaşılıyor anlaşılmamaktan mı geliniyor eğer öyleyse üzücü😔😔

image

Cevap için teşekkürler ama ben cevabımı sizlerden alamıyorum bir türlü 1 haftaya yakındır.

image

Fotoğrafta paylaştığım cevapların hiçbirine cevap verilmiyor . Güzel bir cevap veriniz 

Gerekli bilgiyi genel merkenizinden bilgi alabilirsiniz 

Ekstra karanlık modunu alan cihazlar:S21 serisi, S20 serisi ,Note20 serisi ,Z serisi ,S20fe,Note10 lite ,S10lite ,A72 A52 A52S cihazlar aldı (kısacası s10 ve note 10 hariç hepsi aldı )

Note 10 serisi ve S10 serisi cihazlarında beta 1 android 12 testinde özellik var iken resmi sürümde niçin yok ve donanımsal olduğu söyleniyor 

Donanımsal ise nasıl beta 1 de aktif oluyor bu tamamen samsung ekibinin verdiği cevapların uyuşmadığını gösteriyor 

Yukarıdaki fotoğrafta belirttiğim cevapları Samsung Türkiye ekibinden cevap alamıyorum .Mantıklı bir cevap bekliyorum 

Taleplerimizi nasıl değerlendiriyorsunuz ,cevap yazıyorsunuz ama devamı gelmeyince sonuç sıfır olucak maalesef 

Lütfen şunun üstünde durun ve cihazların hakkını yemeyin!!!!!❣

Avustralya ülkesine one uı 4.0 geldi güncelleme yükleyen s10e kullanıcı özelliği fârk etti ama şuan cihazında özellik yok lütfen bunun açıklamasını yapın Samsung türkiye. 

image

38 Comments
Akyüz
Active Level 9
Samsung Members
Abi biz seni anlıyoruz ,
umarım ilgili ekipte seni anlar abi
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Teşekkürler kardeşim, umarım kardeşim 😊
Akyüz
Active Level 9
Samsung Members
Önemli değil alfa abi
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Klasik Samsung ya a52yede daha video kaydındayken ön arka kamera değiştirme gelmedi:/
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Hımm one uı 4.0 ile gelmiş olabilir kardeşim A52s ekran kaydında profil gösterme gelmiş 😊
ahmet_turğut
Expert Level 5
Samsung Members
Abi ekstra karanlık mod özelliği ne işe yarıyor acaba bu arada Sayın moderatörler gönderideki uyarıları ciddiye almanızı öneriyorum
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
daha da parlaklığı kısabiliyorsun ,umarım ciddiye alınır
ahmet_turğut
Expert Level 5
Samsung Members
Anladım teşekkür ederim abi inşallah seni en kısa zaman içerisinde ciddiye alırlar
Samsung Members
Alfatürk kardeşim seni destekliyorum bu iki modelin hakkını yeme samsung s10 ve note 10