cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Servisi Yalancı 😡

(Topic created on: 04-13-2021 08:54 PM)
1155 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Samsung Members

Arkadaşlar bugün A50 cihazımı pil sorunu ile  yetkili servise verdim 

A50 cihazının Garantisine 2 gün kala samsung members üzeriden intreaktiflerde Pil Testini Kontrol ettim ve sonuç NORMAL çıktı bende cihazı yedek alıp bir sonraki gün yetkili servise verdim 

image
Servisten önce

2 saat sonra cihaz yapıldı mesajı geldi cihazda PİL değişimi yapıldığı söyleniyor ,genel bakım yapıldığı ve test edildiği yazıyordu 

image
Servis kağıdı

Sonra eve geldim cihazı şarj ettim birde bir bakayım samsung members üzeriden intreaktiflerde PİL Testine sonuç gene NORMAL yazıyor .sonra hemen members uygulamasının verisini sildim ve cihazı yeniden başlattım ama sonuç aynı yani pili hiç değiştirilmemiş 

CİHAZIN YARIN GARANTİSİ SON GÜNÜ ve yaptığınız hatayı çözünüz gerekli yerler ile görüşme sağlayınız bu mağduriyetimi çözünüz 

image
Servisten sonra

Samsung ekibi ben size YAZIKLAR OLSUN nasıl bir servis ekibiniz var bu nasıl YALANCILIK , bu resmen bizi DOLANDIRICILIK yapmak bizi ENAYİ yerine koymak oluyor 

SAMSUNG TÜRKİYE EKİBİ SİZLERE ARTIK HİÇBİR ŞEKİLDE GÜVENMİYORUM 

Samsung sevdiğim için S10 Plus aldım ama şimdiden hayallerim suya düştü Servisin hizmetini görünce ....
Resolved!
48 Comments
HaşimA22
Expert Level 5
Samsung Members
Birde Türkiye Garantili diye daha fazla ödüyoruz şaka gibi resmen para ile rezil olma bu olsa gerek Allah bir daha servis ellerine düşürmesin kardeşim hiç kimseyi
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
ÂMİN kardeşim 🙏
Samsung Members
Geçmiş olsun abi bence çokta membersa güvenmemek gerekiyor örnek olarak benim cihazım 3 yıllık bende iyi yazıyor ama eminimki iyi değil normal yazması gerekiyor kaç kere yere düştü bence çok membersa güvenme
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Kardeşim öyle diyorsun ama ne bileyim servisede güvenim kalmadı
Samsung Members
Servise ne zaman güvenimiz olduki d odkdkdn eğer vatan teknosa tarzı yerden aldıysan ve kaskoyu yaptırdıysan orayla irtibata geç
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Kaskosu yok kardeşim
qwertyt
Active Level 6
Samsung Members
Yıldırım elektronik de berbat sağlam cihazı bozuyorlar pil değiştirildi denilip değiştirmiyorlar. Orjinal parça takilmadigini da düşünüyorum. Servis hizmetinden çok halka ceza hizmeti veriyorlar. Satışa odaklılar, satış sonrası tanımıyorlar ailecek bir daha asla samsung almayacağız.
Emree1
Expert Level 2
Samsung Members
Cihaz sıfırlanmadığı sürece o durum güncellenmiyor. Cihazınızı sıfırladıktan sonra iyi olarak değiştiğini göreceksiniz
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Samsung Members

Merhaba Alfatürk,

Değerli görüşleriniz ve geri bildirimleriniz hizmet kalitemizi arttırmak için çok değerlidir. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz.

Yaşadığınız durumun incelenebilmesi ve çözüme kavuşabilmesi için  cihazınızı en yakın teknik servisimize ulaştırmanızı ve 4... ile başlayan iş emri numaranızı aşağıda yer alan linke giriş yaparak Mail kanalımızdan bize iletmenizi rica ederiz. 

https://www.samsung.com/tr/support/email/

Teşekkürler.
MOD