cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Servisi Yalancı 😡

(Topic created on: 04-13-2021 08:54 PM)
1157 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Samsung Members

Arkadaşlar bugün A50 cihazımı pil sorunu ile  yetkili servise verdim 

A50 cihazının Garantisine 2 gün kala samsung members üzeriden intreaktiflerde Pil Testini Kontrol ettim ve sonuç NORMAL çıktı bende cihazı yedek alıp bir sonraki gün yetkili servise verdim 

image
Servisten önce

2 saat sonra cihaz yapıldı mesajı geldi cihazda PİL değişimi yapıldığı söyleniyor ,genel bakım yapıldığı ve test edildiği yazıyordu 

image
Servis kağıdı

Sonra eve geldim cihazı şarj ettim birde bir bakayım samsung members üzeriden intreaktiflerde PİL Testine sonuç gene NORMAL yazıyor .sonra hemen members uygulamasının verisini sildim ve cihazı yeniden başlattım ama sonuç aynı yani pili hiç değiştirilmemiş 

CİHAZIN YARIN GARANTİSİ SON GÜNÜ ve yaptığınız hatayı çözünüz gerekli yerler ile görüşme sağlayınız bu mağduriyetimi çözünüz 

image
Servisten sonra

Samsung ekibi ben size YAZIKLAR OLSUN nasıl bir servis ekibiniz var bu nasıl YALANCILIK , bu resmen bizi DOLANDIRICILIK yapmak bizi ENAYİ yerine koymak oluyor 

SAMSUNG TÜRKİYE EKİBİ SİZLERE ARTIK HİÇBİR ŞEKİLDE GÜVENMİYORUM 

Samsung sevdiğim için S10 Plus aldım ama şimdiden hayallerim suya düştü Servisin hizmetini görünce ....
Resolved!
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Ben bugün buraya çok güzel cümleler yazacaktım ama gel gelelim samsung kendisi bozuyorlar
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Aynen kardeşim haklısın sana hak veriyorum Samsung'un servisine vermek yerine teknik servise veririz daha iyidir (doğru düzgün iş tsptıkşarı yok ki) (hiç kimseden iyilik kalmadı artık )
MeHmEt99
Expert Level 5
Samsung Members
Servis dersin demi servis demek onarımını yapmak demek bunlar irvis tamamen bozma konusunda mükemmeller simdi böyle bir yetkili servis varken s21 ultra niye alayım yada niye allalım paraya yazık
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Çok haklısın kardeşim 👍
PriceTR
Active Level 8
Samsung Members
Rezalet bi durum. Artık bu gönderi ilgili merkezlere gittikten sonra sözde pil değişimi yaptıktan sonra members uygulamasındaki pil verisini değiştirmeyi de unutmazlar.
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Kanka kısacası telefondan anlamayanları böylece kekliyorlarmış pil değişti diye ben bunu anlamış oldum
2 ay sonra pil bozulacak sonra pile para vererek değiştireceğiz
PriceTR
Active Level 8
Samsung Members
Artık olay çığrından çıkmış yani. Adam senin eline belge veriyor. Üzerinde pil değişti yazıyor ama cihazı ellemeden sana gönderiyor. Büyük yasal suç. Mağduriyetler de ortada zaten. Genel olarak millet bu tür şeyleri sorgulamadığı için el altından iş çeviriyolar. Yazık gerçekten.
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Aynen kardeşim suç belge olduğu halde cihazda PİL değişmemiş

Belkide servisler samsung tan böyle para koparıyor olabilir batarya değişimi yazıp samsung komisyon ücretini alıyor olabilr ama aslında pil bile değişmiyor

Haksız para kazanılıyor
PriceTR
Active Level 8
Samsung Members
Aynen öyle buna bir el atılması lazım. Eğer servis hizmeti böyle devam edecekse samsung cihaz kullanmanın anlamı kalmıyor. Başka firmalar da var yani. Geçmiş olsun bu arada.
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Saol kardeşim teşekkür ederim inşallah sorunumu çözerler