cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Servisi Yalancı 😡

(Topic created on: 04-13-2021 09:06 PM)
256 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Samsung Members

Arkadaşlar bugün A50 cihazımı pil sorunu ile  yetkili servise verdim 

A50 cihazının Garantisine 2 gün kala samsung members üzeriden intreaktiflerde Pil Testini Kontrol ettim ve sonuç NORMAL çıktı bende cihazı yedek alıp bir sonraki gün yetkili servise verdim 

image
Servisten önce

2 saat sonra cihaz yapıldı mesajı geldi cihazda PİL değişimi yapıldığı söyleniyor ,genel bakım yapıldığı ve test edildiği yazıyordu 

image
Servis kağıdı

Sonra eve geldim cihazı şarj ettim birde bir bakayım samsung members üzeriden intreaktiflerde PİL Testine sonuç gene NORMAL yazıyor .sonra hemen members uygulamasının verisini sildim ve cihazı yeniden başlattım ama sonuç aynı yani pili hiç değiştirilmemiş 

CİHAZIN YARIN GARANTİSİ SON GÜNÜ ve yaptığınız hatayı çözünüz gerekli yerler ile görüşme sağlayınız bu mağduriyetimi çözünüz 

image
Servisten sonra

Samsung ekibi ben size YAZIKLAR OLSUN nasıl bir servis ekibiniz var bu nasıl YALANCILIK , bu resmen bizi DOLANDIRICILIK yapmak bizi ENAYİ yerine koymak oluyor 

SAMSUNG TÜRKİYE EKİBİ SİZLERE ARTIK HİÇBİR ŞEKİLDE GÜVENMİYORUM 

Samsung sevdiğim için S10 Plus aldım ama şimdiden hayallerim suya düştü Servisin hizmetini görünce ....
48 Comments
Topraks9plus
Expert Level 5
Samsung Members

Ne zamandir ebru elektronik servisinin kötü oldugunu söylüyorum zaten
Servise 3 kere cihazimı verdim 3. Tamirde ücret aldilar yine duzelmedi.😡

Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Ebru elektronik birde Akıllı servis olucak olmaz olsun böyle akıllı samsung servisi
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Kardeş bu sorunlar da seni bıluyor ha
Topraks9plus
Expert Level 5
Samsung Members
Evet😂
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Telefünunu berbat etmişler vallaha tebrikler Samsung teknik servis 😅😡
Topraks9plus
Expert Level 5
Samsung Members
Telefonumu berbat ettiler ve telefon değiştirmek zorunda kaldım.
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Akıllansa keşke Samsung da müşterileri yükselse aslında Samsung çok ilgili ve çok iyi tamir yapsn bir servis olsaydı 10 numara olcaktı ha hep bu ilgisizlik yüzünden Samsung bu kadar düşüyor
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Alfatürk kardeşim sinirlenme lütfen (ama sinirlenmemek mümkün değil mi)