Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Servisi Yalanc─▒ ­čśí

(Topic created on: 04-13-2021 08:54 PM)
Alfat├╝rk
Expert Level 5
Options
Samsung Members

Arkada┼člar bug├╝n A50 cihaz─▒m─▒ pil sorunu ile  yetkili servise verdim 

A50 cihaz─▒n─▒n Garantisine 2 g├╝n kala samsung members ├╝zeriden intreaktiflerde Pil Testini Kontrol ettim ve sonu├ž NORMAL ├ž─▒kt─▒ bende cihaz─▒ yedek al─▒p bir sonraki g├╝n yetkili servise verdim 

image
Servisten ├Ânce

2 saat sonra cihaz yap─▒ld─▒ mesaj─▒ geldi cihazda P─░L de─či┼čimi yap─▒ld─▒─č─▒ s├Âyleniyor ,genel bak─▒m yap─▒ld─▒─č─▒ ve test edildi─či yaz─▒yordu 

image
Servis ka─č─▒d─▒

Sonra eve geldim cihaz─▒ ┼čarj ettim birde bir bakay─▒m samsung members ├╝zeriden intreaktiflerde P─░L Testine sonu├ž gene NORMAL yaz─▒yor .sonra hemen members uygulamas─▒n─▒n verisini sildim ve cihaz─▒ yeniden ba┼člatt─▒m ama sonu├ž ayn─▒ yani pili hi├ž de─či┼čtirilmemi┼č 

C─░HAZIN YARIN GARANT─░S─░ SON G├ťN├ť ve yapt─▒─č─▒n─▒z hatay─▒ ├ž├Âz├╝n├╝z gerekli yerler ile g├Âr├╝┼čme sa─člay─▒n─▒z bu ma─čduriyetimi ├ž├Âz├╝n├╝z 

image
Servisten sonra

Samsung ekibi ben size YAZIKLAR OLSUN nas─▒l bir servis ekibiniz var bu nas─▒l YALANCILIK , bu resmen bizi DOLANDIRICILIK yapmak bizi ENAY─░ yerine koymak oluyor 

SAMSUNG T├ťRK─░YE EK─░B─░ S─░ZLERE ARTIK H─░├çB─░R ┼×EK─░LDE G├ťVENM─░YORUM 

Samsung sevdi─čim i├žin S10 Plus ald─▒m ama ┼čimdiden hayallerim suya d├╝┼čt├╝ Servisin hizmetini g├Âr├╝nce ....

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Samsung Members

Merhaba Alfat├╝rk,

De─čerli g├Âr├╝┼čleriniz ve geri bildirimleriniz hizmet kalitemizi artt─▒rmak i├žin ├žok de─čerlidir. Sizlerden gelen talepleri, her zaman de─čerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz.

Ya┼čad─▒─č─▒n─▒z durumun incelenebilmesi ve ├ž├Âz├╝me kavu┼čabilmesi i├žin  cihaz─▒n─▒z─▒ en yak─▒n teknik servisimize ula┼čt─▒rman─▒z─▒ ve 4... ile ba┼člayan i┼č emri numaran─▒z─▒ a┼ča─č─▒da yer alan linke giri┼č yaparak Mail kanal─▒m─▒zdan bize iletmenizi rica ederiz. 

https://www.samsung.com/tr/support/email/

Te┼čekk├╝rler.
MOD

View solution in context

48 Comments
Topraks9plus
Expert Level 5
Samsung Members

Ne zamandir ebru elektronik servisinin k├Ât├╝ oldugunu s├Âyl├╝yorum zaten
Servise 3 kere cihazim─▒ verdim 3. Tamirde ├╝cret aldilar yine duzelmedi.­čśí

Alfat├╝rk
Expert Level 5
Samsung Members
Ebru elektronik birde Ak─▒ll─▒ servis olucak olmaz olsun b├Âyle ak─▒ll─▒ samsung servisi
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Karde┼č bu sorunlar da seni b─▒luyor ha
Topraks9plus
Expert Level 5
Samsung Members
Evet­čśé
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Telef├╝nunu berbat etmi┼čler vallaha tebrikler Samsung teknik servis ­čśů­čśí
Topraks9plus
Expert Level 5
Samsung Members
Telefonumu berbat ettiler ve telefon de─či┼čtirmek zorunda kald─▒m.
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Ak─▒llansa ke┼čke Samsung da m├╝┼čterileri y├╝kselse asl─▒nda Samsung ├žok ilgili ve ├žok iyi tamir yapsn bir servis olsayd─▒ 10 numara olcakt─▒ ha hep bu ilgisizlik y├╝z├╝nden Samsung bu kadar d├╝┼č├╝yor
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Alfat├╝rk karde┼čim sinirlenme l├╝tfen (ama sinirlenmemek m├╝mk├╝n de─čil mi)