cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung S Serisi Cihazları Hakkında Öneri ❤️

(Topic created on: 09-12-2022 08:26 PM)
601 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Samsung Members

Merhaba Sevgili Samsung Türkiye Ailesi ,

Ben bir Members üyesi olarak güzel bir önerimi iletmek istiyorum. Samsung 2 yıldır En iyi diyebileceğimiz tepe model olan S serisi cihazlarına edge ekranı koymak istemiyor lütfen bu yanlış yapılan hataya bence bir son verilmesi lazım 

Galaxy S21 ,S21 Plus ,S22 ve S22 Plus modleri düz ve standart Full Hd+ dinamik Amoled ekran ile geliyor.Bu serilere yakışmıyacak ekranlar 

Samsung Ailesi orta seviye bir cihaz ile amiral gemisi modeller önden baktığımızda hiçbir artısı olmayan düz ekranla ile geliyor olması Samsung markasına hiç yakışmayan hareketler . Samsung ekran konusunda çığır açan bir firma örneği yakınlarıda tanıltılan katlanabilir modlerler ile diğer markalara meydan okuyorsunuz ama bazı yapılan yanlış politikalar var.

Lütfen bu hatadan dönülsün Samsung Note edge den ,S20 ailesine kadar edge ekranları sunmaya devam etti . 

Eğer edge ekransız bir model olucak ise şunlar şöyle olabilir örneğin ;

Galaxy S23 (Düz ekran )
Galaxy S23 Plus (Edge ekran ve kalem sevmeyenler için ) 
Galaxy S23 Ultra (Edge ekran ve kalem sevenler için) 

Yukarıdaki S23 ailesin sızıntıları hiçte iç açıcı değil ultra modelinde bile edge ekranın kaldırılma veya çok incelmiş olabileceği söyleniyor. Bunun olmasını isteyen ve yardım eden bir ekip çalışanı var ise o kişi Samsung firması için ihanet etmek isteyen biridir !! 

Hiçbir Samsung hayranı telefonu'nun kötü ve standart tasarımda olmasını istemez .

S23 serisini değiştiremeyiz ama S24 serisi için bir umut var 😍

Lütfen Samsung Ailesi bu nazicane önerimi ilgili ekibinize iletmenizi arz ederim ❤️

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Samsung Members

Merhaba Alfatürk,

Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz. 

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

27 Comments
Tolga67
Expert Level 5
Samsung Members
Ben şu anki ekranımdan çok mutluyum alacağım yeni modelinde böyle bir ekran gelmesi beni çok çok mutlu ederdi umarım tasarım konusunda birkaç alternatif çıkarırlar piyasaya kalem yerine edge ekranı tercih ederdim bilgilendirme içinde teşekkür ederi. Kardeşim 🤗 😍
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Bende öyle kardeşim kalem çok sevmiyorum ama cihazım edge ekranlı olmasını istiyorum ama cihaz seçeneği olmaması çok üzücü oluyor

S22 ultra mükemmel bir cihaz ama bana çok büyük geliyor S22 plus tam iyi ama ekranı düz diye tercih etmek istemiyorum 😊🤗

Umarım samsung ekibi bu nazicane önerimi ilgili ekiplere iletir 😊
Tolga67
Expert Level 5
Samsung Members
Umarım kardeşim öyle bir ekranla çıksın yeni cihaz dile benden ne dilersen emeğine ellerine sağlık 😍🤗
BoraS20FE
Expert Level 5
Samsung Members
Kesinlikle katılıyorum.
S2x ve S2x Plus modellerinin ekranları çok standart şekilde çıkarılmaya başlandı, S serisinin ekrandaki premium hissiyatını neredeyse kaybetti, sadece ekran daha canlı.
Dayanıklılık için de Huawei'nin Kunlun Glass teknoloji ile yaptığı gibi bir şey yapılırsa sağlamlık konusu da iyice çözülmüş olur.
Umarım kullanıcıları dinlerler diyelim 😊
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Kesinlikle katılıyorum kardeşim dediklerine umarım samsung ekibi bu öneirmizi dikkate alır 😊🤗
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
S23 içinde mi düz ekran
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Evet düz ekran maalesef sızıntılar o yönde 😔 umarım konsept değişikliğine gidilecek vakit vardır
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Bende de şimdilik s20 var edge ekrana çok alıştım iki buçuk haftadır s21 in ekranını hiç sevmem birde s23 te düz geliyor skauwgwjdhd
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
S20 ailesi mükemmel hepsi Qhd+çözünürlükte ve hepsi Edge ekranlı samsung a yakışır bir cihaz 😊👍