cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Members Forumunda Nasıl Beğeni Atılır?

(Topic created on: 12-02-2021 04:28 PM)
107 Views
BoraS20FE
Expert Level 5
Options
Samsung Members
Herkese merhaba. Bugün yeni gelen arkadaşlarımız ve beğeni atmak hakkında pek fikri olmayanlar için (forumda artmaya başladı bu aralar) forumda nasıl beğeni atabileceğinizi göstereceğim. 

Hadi Başlayalım!..

1. Adım

image

İlk olarak cihazımızdan Samsung Members uygulamasını açıyoruz. 

2. Adım

image

Uygulamadan "Topluluk" kısmına giriyoruz.

3. Adım

image

Gönderilerin sağında bulunan kalp işaretine basıyoruz. İsterseniz gönderiyi açtıktan sonra üstteki kalp işaretine basarak da gönderiyi beğenebilirsiniz.

Evet, beğeni atmak zor bir iş değil. Birkaç pratikle beğeni atmaya alışabilirsiniz.

Alışmak için emek verilen gönderileri, gözünüze güzel gözüken fotoğrafları, bilgilendirici gönderileri beğenebilirsiniz. Hem insanlara motivasyon sağlamış olursunuz da. 

Okuduğunuz için teşekkür ederim 😊
7 Comments
Samsung Members
Ya birşey diğcem eski sürüm iyi değilimiydi şimdi hepsi karışık ben bile zor alıştım
MehmetYalcn
Expert Level 5
Samsung Members
Evet eskisi daha iyiydi Herkes şikayetçi ben güncellemedim o yüzden
Samsung Members
Bende ama cihazı yedekleyince tekrar bu sürüme attı çok karışık
MehmetYalcn
Expert Level 5
Samsung Members
Cillop gibi olmuş 😄 Forumda Bnudan kurtulduk galiba artık ortada gözükmüyor foruma bi rahatlık geldi 😅 gerisi bildiğin gibi
Samsung Members
Ben 2 hafta yoktum ne oldu forumda 😌 cihaz servisteydi 2 haftalığına içi açılıp tüm iç akşamlarına bakılıp batarya ve anakart değişimi oldu bu olması güzel oldu ve ekstra şarj yeri temizlenip yeni bir orjinal şarj yeri takmışlar bide hoparlörler temizlenmiş ölümlü dünya dinliyorum😂😂
Samsung Members
Merhaba kardeşim bilgilendirmen için teşekkürler ederim bende diyorum nasıl beğeniyorum şimdi öğrendim
BoraS20FE
Expert Level 5
Samsung Members
Rica ederim😊

Ögretebildiysem ne mutlu bana. Forumda beğeni atmayı unutan veya bilmeyen çok fazla kişi olduğu için atma gereksinimi duydum.