cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Members / Etkinlik Duyurusu

(Topic created on: 05-16-2022 10:39 PM)
170 Views
VadimKM
Expert Level 4
Options
Samsung Members

- Merhaba arkadaşlar,

- Bugün sizlere birkaç önerim olacak. Lafı uzatmaya gerek yok.😅

- Ayın Fotoğrafı
- Ayın Gönderisi şeklinde 2 başlık açmak istiyorum. Hatta çok karışıklık olursa bunlar haftalık da yapılabilir.

Not: Herhangi bir şekilde 100 beğeni - 50 beğeni veya takip gibi ödüller olmayacak.

☆ Bu sistem hakkında lütfen düşüncelerinizi yazın. Önerilere açığım tabi genel bir kabul görürse.

- Amaç ise daha kaliteli gönderilerin oluşturulması, genel olarak katılımın arttırılması.
○ v0.5 
- Teşekkürler.🌹

5 Comments
Tolga67
Expert Level 5
Samsung Members
Yani anladığım ay fotoğrafı paylaşımları yapacağız bu konu altında 😊
VadimKM
Expert Level 4
Samsung Members
Klavye düzeltmesi. 😅😅
Ay yok.
Dark_Side
Expert Level 5
Samsung Members
Merhaba kardeşim. Nasıl bir konsept düşünüyorsun. Herkes kendi belirlediği ayın fotoğrafı ve ayın gönderisini oluşturacağın başlık altında mı paylaşacak?
VadimKM
Expert Level 4
Samsung Members
Kesin bir şey yok aklımda. El birliğiyle ortaya güzel bir şey çıkaracağımızı düşünüyorum.

Öncelikle herkes katılmak istemeyecektir. Katılmak isteyenler gönderilerinin sonuna belirlediğimiz bir işareti bırakır. Böylece o gönderileri değerlendirmeye alırız.

Bir tarih belirleriz. Örnek olarak her Ayın 1'i. Diğer aya kadar katılım gösteren gönderiler kaydedilir ve sonuçlara bakılır. Beğeni sayısı, yorum. Kısaca etkileşim.

Akıl akıldan üstündür. Herkes fikrini paylaşırsa güzel bir şey olacağını düşünüyorum.
Dark_Side
Expert Level 5
Samsung Members
Olabilir biraz düşünüp değerlendirelim bu konuyu farklı düşünceler de ortaya çıkabilir...