cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Members Ailesi 💙🤍

(Topic created on: 10-20-2021 08:24 PM)
587 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Samsung Members

Merhaba Sevgili kullanıcılar ,Samsung Members uygulamasının açılması ile ülkemizdeki Samsung Ailesi ile tanışma fırsatını yakaladık şuan burada  hepimiz az çok güzel bilgilerimizi forumda  gönderiler veya çözümler paylaşarak foruma katkı sağladık 🤩😊

Samsung Members uygulaması en büyük avantajı ise Çok büyük Bir Aile olduğumuzu gösterdik ve ülkemizde samsung haberlerini yapan teknoloji haber sitelerinin hiçbirnin öneminin olmadığını gördük burada bizler bu açığa kapattık ve Samsung Members üzerinden sayesinde teknoloji konusunda hepimiz daha bilgili olduk ve teknolojik haberlerini En yeni bilgiler ile Samsung Members Ailesi paylaşmış olduk 😊

image

Members ailesinde Yardım eden veya bilgilendirme paylaşan herkese canı gönülden teşekkür ederim 😊 Türkiye Forumunun birlikte nasıl bilgili olduğumuzu gösteriyoruz 😍😊
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
rica ederim ne demek burada çok büyük bir aileyiz 😊
MehmetYalcn
Expert Level 5
Samsung Members
Hep beraber çok güzel bir aile olduk bazı gereksiz fazlalıklar dışında Gerçekten burada sizin yardımseverliğiniz ve katkınızı örnek alarak bizler de burda hem elimizden geldiği kadar foruma katkıda bulunmaya çalışıyor hem de yeni bilgiler öğreniyoruz İyi ki varsınız iyi ki Samsung forum var Umarım ilerleyen zamanlarda daha da gelişir 😊
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
güzel sözlerin için teşekkürler iyiki forum açılmış çok iyi bir şekilde bilgileri dağıtıyoruz birbirimize 🤗😊
MehmetYalcn
Expert Level 5
Samsung Members
Aynen öyle Rica ederim 🤩
Samsung Members
Bu iyi birşey oldu ama tüm modlar cevap yazmıyor doğrudan olsa bile bunu canlı destek de çok kızdım ben müşteriyim cevap vermeleri gerekir
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Hımm istersen knk durumu iletebilirsiniz canlı destekten 😊😊
Samsung Members
Knk zaten öyle yapıcam bu modların forum departmanı varmı canlı destek direk iletişime geçip durumu iletebiliyormuş
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Hımm anladım 😊
Samsung Members
Ama bugün modlar bana yine günlük rutin şakasını yaptılar şakacı sizi küfür yok hakaret yok neden silindi işin aslı canlı destek ekibi Sinan bey iletişime geçer Sinan bey i çok seviyorum hemen ciddiye alıyor ve çok hızlı yardım ediyor iyki sizlerle tanışmışım canlı destek ekibi ve members ailesi
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Biraz siyaset gibi oldu ikimizin yorumlarla o sebepten silindi ülke ile ilgili konuştuğumuz için 😊😊