cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Members Ailesi 💙🤍

(Topic created on: 10-20-2021 09:12 PM)
59 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Samsung Members

Merhaba Sevgili kullanıcılar ,Samsung Members uygulamasının açılması ile ülkemizdeki Samsung Ailesi ile tanışma fırsatını yakaladık şuan burada  hepimiz az çok güzel bilgilerimizi forumda  gönderiler veya çözümler paylaşarak foruma katkı sağladık 🤩😊

Samsung Members uygulaması en büyük avantajı ise Çok büyük Bir Aile olduğumuzu gösterdik ve ülkemizde samsung haberlerini yapan teknoloji haber sitelerinin hiçbirnin öneminin olmadığını gördük burada bizler bu açığa kapattık ve Samsung Members üzerinden sayesinde teknoloji konusunda hepimiz daha bilgili olduk ve teknolojik haberlerini En yeni bilgiler ile Samsung Members Ailesi paylaşmış olduk 😊

image

Members ailesinde Yardım eden veya bilgilendirme paylaşan herkese canı gönülden teşekkür ederim 😊 Türkiye Forumunun birlikte nasıl bilgili olduğumuzu gösteriyoruz 😍😊
ozlemm
Expert Level 4
Samsung Members
Rica ederim🙂
SanalYargıç
Expert Level 2
Samsung Members
Ben iyiki sizin gibi yardımseverlerle tanışmışım 😊

Buraya ilk geldiğimde dedim bu adam işi gücü yok uyumayıp members a giriyor 😊

Ama sonradan öğrendiğime göre buranın en alfa sıymışsın 🤣
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Teşekkürler kardeşim güzel yorumun için ,Ben burada yardım etmeyi çok seviyorum genelde günde toplam 1 saatimi burada kesin ayırırım ,yardımlaşma yaparak bilgilerimizi ikiye katlıyoruz benim bilmediğimi diğer arkadaşımız biliyor bende onun bilmediğini biliyorum

Kısacası yardımlaşma çok güzel bir şey 😊😊😍
SanalYargıç
Expert Level 2
Samsung Members
Rica ederim
Samsung Members
Valla ben de sevdiklerim icin iyiki tanımışım sevmediklerim için keşke tanımasaydım diyerek kısa kesicem
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Aynen Ömer kardeşim iyiki seninde tanımış forumda güzel sözlerin için teşekkürler 😊
Samsung Members
Ayn ömer
0 Likes
TeknoB
Active Level 10
Samsung Members
Boş yapanlar dışında güzel bir form aracılığı olacak tabii yurt dışındaki gibi yardımcı olanlara kuponlar verilirse daha iyi olacak şahsi görüşüm
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
aynen öyle kardeşim ,ben bu sene bunu göreceğimize inanıyorum yenilikler ülkemize gelicektir inşallah
XdaDevelopers
Expert Level 3
Samsung Members
Güzel bir konu ve değerli yorumların teşekkürler alfatürk ❤