cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Members Ailesi 💙🤍

(Topic created on: 10-20-2021 08:34 PM)
164 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Samsung Members

Merhaba Sevgili kullanıcılar ,Samsung Members uygulamasının açılması ile ülkemizdeki Samsung Ailesi ile tanışma fırsatını yakaladık şuan burada  hepimiz az çok güzel bilgilerimizi forumda  gönderiler veya çözümler paylaşarak foruma katkı sağladık 🤩😊

Samsung Members uygulaması en büyük avantajı ise Çok büyük Bir Aile olduğumuzu gösterdik ve ülkemizde samsung haberlerini yapan teknoloji haber sitelerinin hiçbirnin öneminin olmadığını gördük burada bizler bu açığa kapattık ve Samsung Members üzerinden sayesinde teknoloji konusunda hepimiz daha bilgili olduk ve teknolojik haberlerini En yeni bilgiler ile Samsung Members Ailesi paylaşmış olduk 😊

image

Members ailesinde Yardım eden veya bilgilendirme paylaşan herkese canı gönülden teşekkür ederim 😊 Türkiye Forumunun birlikte nasıl bilgili olduğumuzu gösteriyoruz 😍😊
30 Comments
Rose67_
Expert Level 5
Samsung Members
Ben şöyle anlatayım,Samsung members sayesinde sizlerle tanışıp, cihazlarımizitamir edip ve en önemlisi ywrdimseverligi öğrendik..
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Teşekkürler yorumun için 😍😍
Rose67_
Expert Level 5
Samsung Members
Rica ederim 🤩😍
Rose67_
Expert Level 5
Samsung Members
Aha moderator gönderiyi beğendi kesin bakircaydir sjsj
Rose67_
Expert Level 5
Samsung Members
Gedizmis yanlış tahmin😂
Dark_Side
Expert Level 5
Samsung Members
Bu güzel yazı ve içeriği için çok teşekkür ediyorum. Bence de bu forum sayesinde insanlar öyle ya da böyle bilgilerini paylaşarak ortak bir payda da buluşuyor. Naçizane bir önerim olacak o da aynı konuda bazen çok fazla içerik olabiliyor. Bunları ortadan kaldıracak ve belkide tek bir başlık ya da konu altında birleştirecek bir düzenleme ya da güncelleme olsa acaba daha mı iyi olur. Tabi zamanla bu forum daha da iyi ve düzenli olacaktır. Belkide forumun daha işlevsel olması ve gereksiz ve tekrar konulardan kaçınmak için bir başlık altında üyelerden feedback almak faydalı olabilir. Selamlar saygılar...
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Yorumunuz için çok teşekkür ederim , samsung ekibi geri dönüş sağlayabilr bu konuda 😊😊
ozlemm
Expert Level 4
Samsung Members
Teşekkürler yardım eden herkese🙂doğru kullanıldığında harika bir platform burası🙂
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Kesinlikle öyle, yorumunuz için teşekkürler 😍