cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Müşteri Memnuniyeti Nasıl ? Öneri 😍

(Topic created on: 01-10-2023 07:02 PM)
1824 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Samsung Members
Merhaba Samsung Members Üyeleri, 

Sizlere bugün bir kaç soru sormak istiyorum.Cevaplarınızı merakla bekliyorum ? 

1.) Samsung Members 'ı faydalı olarak görüyor musunuz ?

2.) Samsung 444 77 11 hizmetinden memnun kalıyor musunuz ? 

3.) Samsung servisleri hakkında ne düşünüyorsunuz ?

4.) Samsung firması'nın şirket ilkeleri ve süreçlerinden memnun musunuz ?

5.) Genel olarak cihazlar'dan memnun kalıyor musunuz? 

Benim kendi şahsi fikrim şu şekildeki ; Samsung şirketi güzel işler başarıyor ama ekipteki işleyişlerden dolayı güvenini kaybetmekte şu durumu örnek ile açıklayacağım ; örneğin 2 tane Samsung çalışanı var birinin ismiEmre (cihazlar hakkında çok bilgili uzman müşteri temsilcisi)diğerinin ismi iseMerve (Mobil cihazlar hakkında pazarlamacı ).Bir tane deAli diye müşteri var 

Merve hanım pazarlamacı ve müşteriye en iyi cihazı satabilimek için güzel özellikler ve satış politikası yapıyor onun açısından her şey çok güzel .Planlarına göre hedeflerinin üstüne geçicek ama atladığı bir nokta varEmre beyi hiç düşünmüyor .

Ali bey S21 kullanıyor veEmre bey'e bağlanmış sorunları anlatıyor ve güncelleme gelmediğini söylüyor .Bu durumdaEmre bey direkGüncelmiyiz sitesine gönderiyor ve müşteriyi kısacası başından savmış oluyor .EğerEmre bey şu cevabı verseydiAli bey cihazınızdaki sorun henüz çözülmemiş yurt dışı ekibimizden güncelleme bekleniyor ve 11 ocakta güncelleme gelicek deseAli bey memnun olarak görüşmeden ayrılacaktı .Yeni cihaz almak istediğinde hiç tereddüt etmeden alıcaktı .Ama tam tersi durum yaşandığında ;

Merve hanım X cihazını çok satamamış oluyor .Ali bey başka markaya geçmiş .Emre bey ise aynı şeyleri yapmaya devam ediyor .Sonuç ise emre bey kazanmış oluyor ve güven kaybetmiş oluyor samsung ekibi 

Yani kısacası"Şirketin ilke ve süreçleri değişmesi gerektiğini "kesinlikle düşünüyorum. 

Merve hanım, Ali bey ve Emre bey hepsi mutlu olması yönünde iyileştirme yapılması gerektiğini düşünüyorum.😍

Bu naçizane önerimi dikkate alırsanız sevinirim ❤️

Sizler neler düşünüyor sunuz ? 

49 Comments
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Rica ederim Umarım Evet bizi dinlerler
Samsung Members
1)Hayır çünkü aynı konular için defalarca paylaşım yapılıyor!
2)Hayır uzman olarak tanıtılan kişiler işi bilmiyor!
3)Çok pahalı!
4)Hayır değilim çünkü yazılım desteğini her şeyi kısarak veriyor ve batarya konusunda berbat!
5)kendi cihazımdan memnunum ama NFC,4k video çekme desteği olmayışı,pro video modu olmayışı,60fos video çekme desteğinin olmayışı,kamera 2api özelliğini kısıtlanmış olması çok rahatsız edici!
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Cevap için teşekkürler kardeşim ,umarım yetkililer konuya el atarlar 🙂
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
🤣 Emre beyi gönderdiğim hata raporları ile biliyorum. Kendisi sorunların ilgili departmanlara aktarıldığını söylüyor. Bakalım gerçekten aktarıldımı🧐. Gelen güncellemeler ile göreceğiz.
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
O emre bey değil aa bu yapay Emre bey 😅 😅
Umarım hayırlısı olur kardeşim 🙂
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Hahahhah inşallah hocam🤣
Samsung Members
1)faydali denebilir
2) eh işte
3) servisten servise değişiyor kimi servis iyi kimi orta
4)yani
5)Evet
Eline sağlık Alfatürk abim 😍zahmet etmişsin uzun uzun yazip
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Cevap için teşekkürler kardeşim ,rica ederim umarım dikkate alınır 😍
Samsung Members
1. Evet
2. Hiç sormadım
3. Mükemmel
4. Politika hariç
5. Yazılım sonrasında pili süre saatlik düşüyor... ilk aldığım 32 saatdi şimdi de ne oldu 12 saat oldu
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Cevap için teşekkürler kardeşim