cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Galaxy Z Serisi İş Ortaklığı

(Topic created on: 09-15-2021 01:56 PM)
320 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Samsung Members

Samsung, katlanabilir deneyimini bir üst seviyeye çıkarmak için, Galaxy Z Fold3 5G ve Flip3 5G'ye çok çeşitli sezgisel uygulama özellikleri getirmek için önde gelen teknoloji yenilikçileriyle ortaklık kurdu. 

Bu ortaklıklar cihazın iyi bir cihaz olmasını göstermektedir 

Cihaz Google uygulamaları ile sorunsuz bir şekilde çakışması için iş ortaklığına gidildi 
image

WhatsApp taki sohbet geçmişinizi sorunsuz bir şekilde Z serisine kolayca geçirebilirsiniz
image

Spotify uygulaması Z fold 3 ve Z Flip 3 ana ekranı kolay bir şekilde kullanmanıza olanak tanır 
image

Microsoft uygulama ile cihaz daha iyi bir optimize yapıldı cihazı için ayrı bir yazılım uygulandı 
image

Deneyimi en iyi yaşamak için cihazdaki uygulama Z seirisi özel bir şekilde arka planda yazılım uygulanıyor 
image

Gmail ve Google Duo Galaxy Z serisine özel optimze edilmiştir 
image

Galaxy katlanabilir deneyimini zenginleştirirken size sevdiğiniz şeyi yapmak için daha fazla yol sunmayı amaçlanıyor 

"Yeniliğe giden teknolojiye ayak uydurmalıyız"
10 Comments
67samsungalaxy
Active Level 10
Samsung Members
ARKADAŞLAR BU TELEFONU ALMAK İSTEYEN VAR MI?!?! HARİKA BİR SEÇİM YAPMİŞ OLURSUNUZ Z SERİSİNİ SEÇMEKLEEE😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍📱📱📱📱📱📱📱📱📱📱📱📱📱
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Aynen güzel bir telefon 😊
67samsungalaxy
Active Level 10
Samsung Members
Bu telefonu beğenmemek elde değil ya.. Alasım geldi cidden😅 (bu arada yine ban yedim sebepsiz yere😒 bende banı açılan bi hesaba giriş yaptım jsjsjs)
01a65
Expert Level 2
Samsung Members
Merhaba
Sana bir şey soracağım kardeşim senin neredeyse rastladığım bütün yorumlarının çoğunda hep Samsung members Forum topluluğundan engellendiğini söylüyorsun yani banlandığını söylüyorsun bunun sebebi nedir küfür veya hakaret mi ediyorsun Anlamadım çok ban iyi olsun O yüzden merak ettim
67samsungalaxy
Active Level 10
Samsung Members
Allahım yarabbim yorumum silindi ALLAH'IM AĞLİCAM YA NEDİR BENİM BU MODERATÖRLERDEN ÇEKTİĞİM! 😤😭
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Kesinlikle öyle ,ban yeme alışkanlık oldu herhalde 😂😂
67samsungalaxy
Active Level 10
Samsung Members
Aynen öyle bir şey dedim direk sildiler moderatörler allahım yarabbim sen yardım et yarabbim😤😤😤😤 Allah'ım sen büyüksün... Yaw bidaha ban yemek istemiyorum sebepsiz yere ban yedim. Neyse susuyorum yine ban atarlar bunlar😒
67samsungalaxy
Active Level 10
Samsung Members
*bu yorumu yazarken baya sinirli idim lütfen af dilerim argo felan için*
0 Likes
MeHmEt99
Expert Level 5
Samsung Members
Filip 3 uçuşa geçiyor