cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Galaxsi J7 Prime2 sarj %15 olunca kapanıyor

(Topic created on: 05-10-2020 10:44 AM)
1246 Views
Wolfgirls
Active Level 1
Options
Samsung Members

Arkadaşlar telefonumu alalı 1 yıl oldu telefon uzun süredir böyle kendiliğinden düzelir diye servise vermedim şarjım %15 olunca otamatik olarak kapanıyor yada bazen %10 bide bazen kendiliğinden sarj yine %15 olunca hızlı bi şekilde %1 iniyor napabilirim ?

7 Comments
Solution
Ankax
Expert Level 1
Samsung Members
Geçmiş olsun büyük ihtimalle bataryan bozulmuş garantisi varsa servise göndermelisin
Ne kadar stabil çalışıyor bilmiyorum ama
Samsung Members den kontrol edebilirsin

Cihaz Bakımı / Ayarları Optimize Et;

· Cihazınızın hafızasını temizleyebilir,

· Pil ömrünu kullanım modunuza göre optimize edebilir,

· Cihaz donanımını test edebilir,

· Cihazınızın perfomansını artıran ayarlar, kontroller ile cihazınızı en verimli şekilde kullanabilirsiniz.

Ankax
Expert Level 1
Samsung Members
Telefon bakımından
Eger durumu normal gösterirse battery life uygulaması yükleyip kontrol edebilirsin
Wolfgirls
Active Level 1
Samsung Members
teşekürler yapicam
Solution
Wig
Expert Level 3
Samsung Members
Telefonu %20'de Şarj Edin %90-95 gibi çıkarın (Orijinal Şarj Adaptörü ve Kablosu ile şarj ediniz.)
Eğer Sorun hâlâ Devam ediyor ise Bir reset atın telefona eğer oda olmaz ise Bir Garantiye Göndermenizi Tavsiye ederim.
Ç.K Ederseniz Mutlu Olurum.

GyZ3N

;)
Wolfgirls
Active Level 1
Samsung Members
tm teşekürler önerin için
RedDawnツ
Active Level 7
Samsung Members
öncelikle böyle birşey yaşadığın için üzgünüm büyük ihtimalle bataryanızda sıkıntı vardır başka batarya takip deneyebilirsin

iyi günler dilerim
0 Likes
Solution
Samsung Members
Merhaba benim de bir önerim olacaktı.Eğer arkadaşların önerileri düzeltmediyse telefonun arama yerine *#0228# kodunu yazıp aşağıda quick start deyip telefonu kapanana kadar kullanıp kapalı şekilde %100 e kadar şarj etmek olacaktır.Bu şekilde batarya bir nitekim kalibre olcaktir.Eğer genede dediginiz şekilde %15 lerde kapanıyor ise servise goturmeniz gerekmektedir.