cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Forumu Amacı İçin Kullanın

(Topic created on: 08-04-2021 12:31 PM)
916 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Samsung Members

Sayın members kullanıcıları , forumu amacına göre kullanınız burası sosyal medya değildir 

Samsung türkiye forumu olarak diğer ülkelere rezil oluyoruz şunun bir amacına varın burada sadece türkiyedeki kullanıcılar görmüyor şunu anlayınız 

Siz burada eğlence yapacaksanız diye sorunu olanlar çözüm beklerken cevap yazılmıyor boş veya gereksiz gönderilerden yüzünden 

*Forumda gereksiz taklit(fâke) hesaplar

*Boş gönderiler

*kızlara doğrudan mesajlaşma üzerinden yazma (Yazanları biliyorum isimlerini buraya yazmıyorum ama lütfen kendinize bir çeki düzen veriniz)

*kendilerini farklı hesaplar açarak beğenenler (bilinmediklerini zannedenler )

*Forumda kopyala yapıştır yapanlar( lütfen kaynak belirtiniz)

Türkiye Forum yetkilileri ülkemizde kullananın samsung members forumn huzuru için gerekli işlemleri başlatınız rezil oluyoruz diğer ülkelere karşı diğer ülkelerden gelenler bizle alay geçse geçerler seviyedeyiz

Samsung Members kullanıcıları burası sosyal medya değildir .Lütfen Forumun Amacına göre davranın 

83 Comments
37YearS10Plus
Active Level 8
Samsung Members
Çocuk parkı gibi oldu yeminle hiç tat vermiyor ama dikkat ediyorum teknoloji forumlarında da takip ediyorum bizim millet heryerde düzen bozuyor.Forumlarda yaş sınırı gelmeli
Batuhan_xd
Active Level 7
Samsung Members
abi zaten yaş sınırı gelse bu sefer kayıtta yüksek girerler yaşlarını bu bi çözüm değil ama baya mantıklı bişey
37YearS10Plus
Active Level 8
Samsung Members
Tc kimlik alsinlar
Batuhan_xd
Active Level 7
Samsung Members
abi bu seferde millet güvenemez sorun çıkartır yoksa ben veririm tc mi güveniyorum da millet sorun
37YearS10Plus
Active Level 8
Samsung Members
Böyle büyük firmalarda sorun olmaz ama bu arz talep meselesi tabi
Batuhan_xd
Active Level 7
Samsung Members
abi arz talep sorun değil herkes kabul eder ama böyle Küçük çocuklar ailelerinden gizli yaparlar başka yerlerede güvenip kendileri girer tc fln başlarına bela alırlar bu yüzden diyorum
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Yaş sınırı var ama moderetörler göz ardı ediyorlar

Aslında yaş sınırı olamadan olur ama gerekli bilgilendirmeyi moderetörler dm üzerinden uyararak mesaj yazsa böyle bir sorunlar ile karşılaşmaycağız
Samsung Members
Yaş sınırı en fazla 14 yada 15 üstü olması gerekir
vérdaisil
Active Level 10
Samsung Members
Yaa inş ban yemem yaaa biliyorum yaşım küçük ama gitmek de istemiyorum buraya alıştım ben😞