cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Ekibi Hakaret ediliyor

(Topic created on: 04-21-2021 09:24 PM)
54 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Samsung Members
Samsung Ekibi bugün A50 güncelleme ile gönderimde hakarete ve iftirya  uğradım siz ise kullanıcıya ban atacağınıza bana destek çıkan arkadaşlarımın yorumunu siliniyorusun yazık sizin gibi ekip olmaz olsun burada 1.5 yıldır burdayım böyle sorumsuzluk görmedim 

image

Siz nasıl bir ekipsiz işinizi iyi yapın para alıyorsunuz burada ben yada (başka bir kişi) hakarete ve iftira yemek zorunda değilim bunu biliniz !

Eğer gönderimdeki silindiğiniz 25 yorumu kulllanıcı arkadaşlarım ban vb gibi yaptırım uygulanırsa yazıklar olsun 

63 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Aynen öyle kardeşim 👍
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Aynen membersta bunun gibilerini gördüm ben görmeye de devam ediyorum
HaşimA22
Expert Level 5
Samsung Members
Sonuna kadar bizzat arkandayım kardeşim sana yapılan bana yapılır böyle oksijen israflarına yapacağın en güzel cevap bir daha iletişime geçme benle demen olur samsungun adaletine gelirsek o çoktan kalktı gitti :(
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Teşekkürler kardeşim desteklediğin için 😊

Aynen öyle kardeşim Adalet diye bir şey yok
HaşimA22
Expert Level 5
Samsung Members
Cidden uyaracaktım onu ama demeyle anlayan bir yapısı yok en iyisi konuşmamak muhatap olmaya kalkarsa rededeceksin o kadar kusura bakma kardeşim elimden anca bu gelir
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Aynen knk haklısın konuşmaya değmez bir insanmış

Ne kusuru knk asıl ben teşekkür ederim beni desteklediğin
HaşimA22
Expert Level 5
Samsung Members
Rica ederim kardeşim sen dik durduğun müddetçe arkanda mutlaka destekçin var.
s23vercetti
Active Level 7
Samsung Members
Hocam olay ne mesajlarınız mı silindi neler yazmıştınız ki silindi mesajlar kötü bir şey yazdığınızı zannetmiyorum samsung kafasına göre siliyor çünkü
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Bana destek olan bazı arkadaşlarımın güzel yorumları silindi haksızlığı yapılan kişinin yorumu halen duruyor
YiğitS10Plus
Active Level 10
Samsung Members
Samsung ekibinin yapmış olduğu kesinlikle adaletsizlik ve çok saçma anlamıyorum hakaret edici kelimeler ve üsluplar kullanıp insanları tahrik eden kişiye hiçbir ceza uygulanmazken bize bunu yaptın ya Samsung ekibi ben daha ne diyeyim.
Bide biz buna yüz verdik iyi davrandık.
Adamın 10 kelimesinin 10'u da yalan fakat biz kalbi kırılmasın bir şey olmasın dedikçe adam üste çıkmaya başladı.
Adalet Nerede Samsung...