cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung A71 Ses Sorunu

(Topic created on: 11-28-2020 11:55 PM)
2888 Views
isafak
Beginner Level 3
Options
Samsung Members

Cihazım A71. Alalı 2-3 ay oldu ancak telefonla konuşmak istediğimde bazen karşıdan ses gelmiyor, benim sesim de karşıya gitmiyor. Telefonu açıp kapatınca düzeliyor sorun. Her gün en az bir kere bunu yapmak zorunda kalıyorum ve aldığımdan beri böyle. Önceleri Bixi Routine'den olduğunu ve cihazın kafasının karıştığını düşünerek uygulamayı kapattım ve artık kullanmıyorum ancak sorun hala devam ediyor. Şimdi de alarmdan şüpheleniyorum çünkü genellikle sabahları oluyor bu durum çünkü her sabah alarmı kullanıyorum. Şüphelendiğim diğer bir uygulama da Left to Survive isimli oyun. Telefonu yeni aldığımda indirmiştim ve oynamaya devam ediyorum. Oyunu ses ve müzik ayarları kapalı kullanıyorum. Acaba oyun mikrofon ayarlarını bozuyor mu gün içinde diye şüpheleniyorum. Şikayet Var ve Samsung Members'de aynı sorunu yaşayan başkalarının olduğunu da gördüm ancak çözüm konusunda telefonu resetleme haricinde işe yarar bir öneri bulamadım. Yardım rica ediyorum. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Samsung Members
Samsung Members - Yardım al - İnteraktif kontroller - Hoparlör, kısmından test yapın. Ses testte de az geliyorsa yetkili servise götürüp kontrol ettirebilirsiniz.
Bunun dışında incelemeleri için Members uygulamasından hata raporu göndermenizi öneririm.

View solution in context

1 Comment
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Samsung Members
Samsung Members - Yardım al - İnteraktif kontroller - Hoparlör, kısmından test yapın. Ses testte de az geliyorsa yetkili servise götürüp kontrol ettirebilirsiniz.
Bunun dışında incelemeleri için Members uygulamasından hata raporu göndermenizi öneririm.