cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

SMS engelleme!!!!!!!

(Topic created on: 08-16-2022 10:48 PM)
35 Views
Kurtam08
Active Level 5
Options
Samsung Members

Maalesef istemeden bir çok kurumsal şirketlere hizmet ve mal satışında telefon numaralarımızı vermek zorunda kalıyoruz. Bunun sonrasında da olur olmaz bir çok kişi ve kurumdan aranıyor ve SMS alıyoruz. İçlerinde reklam dışında dolandırıcılık maksatlı olanlar da var. Dolandırıcılık mağduriyeti olmamak adına her ay sözde güvenlik güncellemeleri yapacağına işe yarar, tıpkı dolandırıcılık olasılığını tespit eden hiya gibi SMS engelleme geliştirin. Eminim benim gibi bir çok insan bu olur olmaz SMS'lerden bıktı. Artık yeter!..çok acil telefonlarda güvenlik güncelemesiyle mi yaparsınız bilmem. SMS engelleme istiyorum. Hiçbir suretle bu insanlar SMS göndermemeli. Diyeceğim bukadar. Alın size güvenlik güncellemesi. 

24 Comments
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
https://iys.org.tr/ bu site üzerinden zamanında onay verdiğiniz ama unuttuğunuz ya da artık arama mesaj almak istemiyorum dediğiniz engelleme yapabilirsiniz.
Kurtam08
Active Level 5
Samsung Members
Az önce ayarladım. Teşekkürler
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Rica ederim ne demek 🙏
0 Likes
Kurtam08
Active Level 5
Samsung Members
Arkadaşlar herkese katkısından dolayı teşekkür ederim. İys'e girdim 15 tane firma ismi çıktı 13 tanesini engelledim. Bu firmaların yaklaşık 12 tanesi x telefon oparatör şirketi. Benim bilgilerime bu şirket üzerinden bir şekilde ulaşıp arama yada SMS gönderimi sağlıyorlar düşüncesi yanlış olmaz sanırım. Yada pazarlanması.
0 Likes
Samsung Members
Edevletten oluyor diye biliyorum
0 Likes