cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

SMS engelleme!!!!!!!

(Topic created on: 08-16-2022 10:10 PM)
53 Views
Kurtam08
Active Level 5
Options
Samsung Members

Maalesef istemeden bir çok kurumsal şirketlere hizmet ve mal satışında telefon numaralarımızı vermek zorunda kalıyoruz. Bunun sonrasında da olur olmaz bir çok kişi ve kurumdan aranıyor ve SMS alıyoruz. İçlerinde reklam dışında dolandırıcılık maksatlı olanlar da var. Dolandırıcılık mağduriyeti olmamak adına her ay sözde güvenlik güncellemeleri yapacağına işe yarar, tıpkı dolandırıcılık olasılığını tespit eden hiya gibi SMS engelleme geliştirin. Eminim benim gibi bir çok insan bu olur olmaz SMS'lerden bıktı. Artık yeter!..çok acil telefonlarda güvenlik güncelemesiyle mi yaparsınız bilmem. SMS engelleme istiyorum. Hiçbir suretle bu insanlar SMS göndermemeli. Diyeceğim bukadar. Alın size güvenlik güncellemesi. 

Kurtam08
Active Level 5
Samsung Members
Anladım...değerlendireceğim. teşekkür ederim.
0 Likes
TheSaTaN
Active Level 8
Samsung Members
Rica ederim
Kurtam08
Active Level 5
Samsung Members
Tabiki!..herkes gibi ana ekranımdaki mesajlar klasörüne girerek gelen yada gönderdiğim tüm sms'lerimi inceliyorum.
0 Likes
Emir-S22
Expert Level 4
Samsung Members
İleti Yönetim Sistemi üzerinden direk arama ve mesajları engelleyebilirsiniz
Kurtam08
Active Level 5
Samsung Members
Bir sürü yerden arama ve mesaj geliyor kim oldukları ne oldukları belli olmuyor?
0 Likes
Emir-S22
Expert Level 4
Samsung Members
belli oluyor girince anlıyorsunux çoğunu zaten
ben006
Expert Level 5
Samsung Members
Aynen ben oyle yaptim kurtuldum
0 Likes
Emir-S22
Expert Level 4
Samsung Members
mükemmel bişi ya
0 Likes
ben006
Expert Level 5
Samsung Members
Google sms uygulamasi var onu kulan o engeliyor normal sms ten daha iyi
Kurtam08
Active Level 5
Samsung Members
Mesaj ayarlarına girdiğim zaman numara ve mesaj engelleme sekmesi çıkıyor, engellediğim numaralar görünüyor fakat mesajın üstüne basılı tutsam da yada üç noktadan seçip baksamda mesajı engelleyemiyorum.
0 Likes