cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

SIM İşlem Gerekli Olarak Gösteriyor

(Topic created on: 05-14-2023 06:16 PM)
267 Views
Delil
Active Level 4
Options
Samsung Members

SIM kartım 2. slota takılı ve 1. slot boşta. Normalde sadece 2. slotta takılı olduğunu, servis sağlayıcısını ve bir sorun olmadığını gösterirdi. Şimdi 2. slotta yine sorun yok ama 1. slotu işlem gerekli olarak gösteriyor. 1. slot boş diye mi öyle gösteriyor yoksa 1. slotta bir sorun mu var? 1. slot boş olsa neden işlem gerekli olarak göstersinki?

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
ÖmerA72
Expert Level 3
Samsung Members
Siz 1. Ci Sim kart bölümünde Sim kartı kullanmadığınız için Sim 1 uyarısı veriyor. Cihazınız 2 Sim kartı kullanma özelliği taşıyor. Sim 1 uyarısının kalkması için 1 Sim kartı daha kullanmanız gerekecek. Bende de Sim 2 uyarısı var. Çünkü 2nci sim kartı kullanmadığım için bu uyarıyı bana da veriyor. Sim uyarısı normaldir. Telefonunuza zarar vermez.

View solution in context

3 Comments
Solution
ÖmerA72
Expert Level 3
Samsung Members
Siz 1. Ci Sim kart bölümünde Sim kartı kullanmadığınız için Sim 1 uyarısı veriyor. Cihazınız 2 Sim kartı kullanma özelliği taşıyor. Sim 1 uyarısının kalkması için 1 Sim kartı daha kullanmanız gerekecek. Bende de Sim 2 uyarısı var. Çünkü 2nci sim kartı kullanmadığım için bu uyarıyı bana da veriyor. Sim uyarısı normaldir. Telefonunuza zarar vermez.
Frk12
Expert Level 2
Samsung Members
Sıkıntı yok yeni güncelleme ile öyle oldu boşta olduğu için öyle gözüküyor
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
bende de sorun yok