cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S24 İYİ AMA!

(Topic created on: 04-14-2024 09:51 AM)
603 Views
cnc_kny_S24
Active Level 6
Options
Samsung Members
Samsung özellikleri geliştirip daha da kullanışlı ayrıntılı bir hale getirmektense kaldırıyor.
Mesela macro yok zoom ile yapılıyor macro olsa 5sn çekersin olmadığı için görüntüyü net yakalıyabilmek için 30sn 40sn uğraşıyorsun Eğlence yok... daha unuttuğum bir çok özellik yok
Mesela şöyle düşünün eskiden YouTube vardı ne film izlerdik şimdi yok yerine lnstagram var video izliyoruz gibi özellikten kısıtlanmayı düşünün.
YouTube ilk çıktığında nasıldı şimdi nasıl 12k video sunuyor gelişmiş.
Samsungtan gelişmeler bekliyoruz özellikleri kaldırmasa daha hoş olacak
Onun harici çok güzel bir telefon hiç ısınma görmedim 8k video çektim 23dk ısınmadı fotoğraf çekmek için doğaya çıktım fotoğrafla şarjı bitirdim ne bir takılma ne bir donma asla görmedim çok tatlı ısınma oluyor oda her telefonda normal aşırı rahatsız edecek ısınma görmedim güzel telefon beğenmezsem satarım diye aldım ama aşırı beğendim EKSİLTİLEN ÖZELLİKLERİ hariç getirirlerse mükemmel olur

13 Comments
NGXL
Active Level 7
Samsung Members
Bazen bazı özellikler stabiliteyi bozuyor diye kaldırıyorlar onun yerine onu düzeltmek daha mantıklı
cnc_kny_S24
Active Level 6
Samsung Members
Bir şey bozacağını düşünmüyorum kaldıracaklarına geliştirmeleri daha iyi olur s24 var a71 daha özellikli gibi
ben006
Expert Level 5
Samsung Members
Neden zoom yapiyonuzki telefonu yaklastirmaniz lazim sadece ayni makro cekim deki gibi ve hemen odakliyor ve 4 cu kamera gereksiz duruyordu
Eglence mod gereksizti zaten
cnc_kny_S24
Active Level 6
Samsung Members
Makro çekimi bilmiyorsunuz galiba onu bir araştırsanız beni anlarsınız makro çekim olan bir samsung s24 serisinden ultra dahil daha iyi çekim yapıyor çok denedik
Telefonu yakınlaştırınca makro çekmiyor ki 3x zoom ile makro çekime benziyor sadece makro çekmiyor
Ben 4. Kamera istiyorum demedim makro çekimi istiyorum dedim
Eğlence mod siz kullanmıyorsunuz diye bendemi kullanmıyacağım gelse güzel olur bizim çocuklar onla eğleniyordu iyiydi
0 Likes
Samsung Members
S serilerinde makro özelliği var zaten. Ama bunu ayrı bir kamera veya ayrı bir mod ile yapmıyor. Ya ana kamera ya da ultra geniş açı kameradan biriydi tam hatırlamıyorum bir yere yaklaştırınca zaten makro çekime geçiyor otomatik. Eğlence moduna gelirsek kendisi sadece A serisine özel pazarlama stratejisi gibi bir şey. Zaten kaynağı Snapchat, Snapchat indirerek aynı özelliklere erişebilirsiniz veya kameranızın "Daha Fazla > AR Alanı > Deco Pic" kısmına girerek aynı olmasa da belirli filtrelere erişebilirsiniz.
0 Likes
cnc_kny_S24
Active Level 6
Samsung Members
S serilerinde makro yok çeker gibi yapıyor ultralarda dahil kaç yıllık A71 makrosu kadar iyi çekmiyor ne ayarlarda denedik s23 s23+ s24 s24+ s24ultra a71 makro kamera kadar başarılı çekim yapmıyorlar çekiyorlar ama bilgisayara atınca en ucra ayrıntılarını a71 gösteriyor diğerleri görüntü bozuyor göstermiyor bu yüzden zoomla yaklaşmayla olacak birşey değil makro ayrıca gelmesi lazım ar alanı var eğlence yok onun için birde 2. Uygulama indirmem özellik verdiyse dahada geliştirerek versinler diyorum kaldırıp kısıtlamasınlar
0 Likes
Samsung Members
Hocam sızın sorunuz sorun değil bence olsada olur olmasada
0 Likes
cnc_kny_S24
Active Level 6
Samsung Members
Ben sorunum var demedim ki eksi artı konu açtım özellikleri eksiltmeyin kısıtlamayın dedim sorun var demedim
0 Likes
Samsung Members
Makro pek kullanmadığım için benım için eksiklik değil olsada olur olmasada
0 Likes