cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S20 Pil Sorunu!!!

(Topic created on: 04-05-2021 09:35 AM)
141 Views
PietraS20
Active Level 2
Options
Samsung Members

S20 cihazım eskiden bu kadar şarj tüketmiyordu son güncellemeden sonra ne olduysa oldu bozdular pili instagram bile arka planda %12.7 şarj tüketmiş ne yapmam gerekiyor yardımcı olun lütfen 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
YiğitS10Plus
Active Level 10
Samsung Members
Merhaba PietraS20,

Öncelikle size bazı önerilerde bulunacağım.

1-)Arka planda çok şarj tükettiğini
düşündüğünüz ve çok kullanmadığınız uygulamaları uyku moduna veya derin uyku moduna alınız.

2-)Orta düzey güç tasarruf modunu aktif edebilirsiniz fakat işlemciyi yoracak uygulamalarda kapatmanızı öneririm.

3-)Adaptif pil aktif değil ise aktif hale getiriniz.

İşlemciyi yoracak uygulamaları uzun süreli kullanımlardan kaçının.Bu öneriler şarjınızın uzun süreli gitmesine yardımcı olacaktır.

4-)Samsung Members - Yardım al - Hata raporları sayfasından hata raporu gönderin.Hata raporuna birkaç gün içinde geri dönüş sağlanıyor.

Ve zaten yanlış bilmiyorsam S20 için yakın zamanda düzeltme güncellemesi gelecektir.

TEŞEKKÜRLER.

View solution in context

2 Comments
Solution
YiğitS10Plus
Active Level 10
Samsung Members
Merhaba PietraS20,

Öncelikle size bazı önerilerde bulunacağım.

1-)Arka planda çok şarj tükettiğini
düşündüğünüz ve çok kullanmadığınız uygulamaları uyku moduna veya derin uyku moduna alınız.

2-)Orta düzey güç tasarruf modunu aktif edebilirsiniz fakat işlemciyi yoracak uygulamalarda kapatmanızı öneririm.

3-)Adaptif pil aktif değil ise aktif hale getiriniz.

İşlemciyi yoracak uygulamaları uzun süreli kullanımlardan kaçının.Bu öneriler şarjınızın uzun süreli gitmesine yardımcı olacaktır.

4-)Samsung Members - Yardım al - Hata raporları sayfasından hata raporu gönderin.Hata raporuna birkaç gün içinde geri dönüş sağlanıyor.

Ve zaten yanlış bilmiyorsam S20 için yakın zamanda düzeltme güncellemesi gelecektir.

TEŞEKKÜRLER.
PietraS20
Active Level 2
Samsung Members

Yorumunuz için teşekkür ediyorum deneyecem önerilerinizi.🥰