cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Recep Expert Level 1

(Topic created on: 06-24-2021 07:34 AM)
449 Views
sivhaba
Active Level 7
Options
Samsung Members

Samsung Members'ta her konuda karşıma çıkan bu arkadaş kim? Moderatör mü , ne yetkisi var ? Bir konu açılıyor hooop orada bitiyor ! Sonra bir bakıyorum konu çözüme kavuşmuş gibi yeşil çentikle işaretlenip yorumlara kapanıyor! Konuyu açan kullanıcıya sordun mu ikna oldu mu çözüme ulaştı mı ? 2-3kere bana yapınca ben de başka kullanıcı arkadaşları çözüm üreten seçip onun yeşil çentiğini sildim , aklınızda olsun isteğiniz dışında konu yorumlara kapatıldığında tekrar açamasanızda çözüm üretici kullanıcıyı isimlerin yanındaki 3noktaya basarak değiştirebilirsiniz.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Topraks9plus
Expert Level 5
Samsung Members
Merhaba, Recep kullanıcısı bir Moderatör veya üst yetkiye sahip biri değildir.
Samsung Members Forum bölümünde Herkes eşit yetkiye sahiptir.

Konuya Forum üyesi tarafından atılan bir yorum, Moderatörler tarafından uygun görülürse Moderatörler tarafından çözüm kabul edilmektedir.
Bu durumu Tüm kullanıcılar yaşayabilir.
Recep kullanıcısının yorumu uygun görülüp çözüm kabul edilmiştir.

View solution in context

17 Comments
Samsung Members
Recep bu yorumu beğenmedi
sivhaba
Active Level 7
Samsung Members
Önce Bir Bakalım Kimmiş , Neciymiş . Hem Neden Beğenmesin Ki? Beğenir Bence , Foruma Yararlı Olan Birşeye Kayıtsız Kalacağını Sanmıyorum 😉
Samsung Members
Adam boş post atmiyor ki bir ton faydalı bilgi verip tek çatı altinda topluyor
Kim olduğu çokta önemli değil yani
sivhaba
Active Level 7
Samsung Members
Okuduğundan Açtığı Konulara Laf Attığım Anlamı Mı Çıkarttın?Paylaşımlarına Lafım Yok Ki ! Başka Kullanıcıların Paylaşımlarında İstekleri Dışında Çözüm Üretici Görünmesi Ve Konunun Yok Yere Kapatılmasından Rahatsızım , Siz Yazılanı Dikkatli Okumadıktan Sonra Ben Yada Recep Kullanıcısı Bu Platformda Külliyat Yazsak Size Faydası Sıfır!!!
Samsung Members
Yok zaten ben senin burda boş post açtığını söyledim.
sivhaba
Active Level 7
Samsung Members
Aferin , Yazılanlar Ortada. Şimdi Güle Güle ...
Samsung Members
Ayn
0 Likes
Solution
Topraks9plus
Expert Level 5
Samsung Members
Merhaba, Recep kullanıcısı bir Moderatör veya üst yetkiye sahip biri değildir.
Samsung Members Forum bölümünde Herkes eşit yetkiye sahiptir.

Konuya Forum üyesi tarafından atılan bir yorum, Moderatörler tarafından uygun görülürse Moderatörler tarafından çözüm kabul edilmektedir.
Bu durumu Tüm kullanıcılar yaşayabilir.
Recep kullanıcısının yorumu uygun görülüp çözüm kabul edilmiştir.
sivhaba
Active Level 7
Samsung Members
Anladım , Yani Forumda Aktif Ve Yoğun Kullanıcı Olduğu İçin Modlar Tarafından Pozitif Ayrımcılıkla Kayırılıyor . Benim Gözüme Çarpan , İtici Gelen Durum Modların Ayıbı ! Teşekkürler. Peki Konuyu Gören Modlara Talep İletiyorum ; Kullanıcılara Emrivaki Olarak Değil De , Konuya Müdahale Ederken Yani Modere Ederken Sorsanız , Bu Platformda Paylaştığınız Konu İçin Başka Bir Yardım Yapabilir Miyiz Deseler Veyahut Konuyu Aynı Şikayetvar.com daki gibi Olumlu-Olumsuz Sonuç Olarak Neticelendirseler ?