cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Profili seçiyorum böyle oluyor

(Topic created on: 04-12-2021 08:06 PM)
258 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Samsung Members

image

Geçersiz dosya türü diyor. 

3 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Merhaba kardeşim

Bazı fotoğraf ve giflerde böyle yapabiliyor sana tavsiyem başka fotoğraf veya gif koymanı öneririm

View solution in context

Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Başka yolu yok ama sadece fotoğraf koyacaksan samsung members uygulaması üzerinden koyabilirsiniz

View solution in context

0 Likes
Solution
inf4ndroid
Expert Level 5
Samsung Members
Galerinizde profil fotoğrafı olarak ayarlamak istediğiniz fotoğrafı seçin ve aşağıdaki görsel rehberde bulunan bölümden detaylara girin. Bu bölümde ornek.jpg, ornek.png, ornek.webp olarak yazılan fotoğraf türünün yukarıdaki türlerden biri olduğundan emin olun.

View solution in context

8 Comments
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Merhaba kardeşim

Bazı fotoğraf ve giflerde böyle yapabiliyor sana tavsiyem başka fotoğraf veya gif koymanı öneririm
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Teşekkür ederim kardeşim ama yapamıyorum ki. Başka bir yolla oluyormu bu profil koyma
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Başka yolu yok ama sadece fotoğraf koyacaksan samsung members uygulaması üzerinden koyabilirsiniz
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Kardeşim çok teşekkür ederim sonunda senın sayende yapabıldım sana ne kadar teşekkür etsem azdır kardeşim iyiki memberse insanlara yardım ediyorsun.
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Rica ederim kardeşim ne demek yardım etmeyi seviyorum 😍
Solution
inf4ndroid
Expert Level 5
Samsung Members
Galerinizde profil fotoğrafı olarak ayarlamak istediğiniz fotoğrafı seçin ve aşağıdaki görsel rehberde bulunan bölümden detaylara girin. Bu bölümde ornek.jpg, ornek.png, ornek.webp olarak yazılan fotoğraf türünün yukarıdaki türlerden biri olduğundan emin olun.
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Yaptım kardeşim saolun ama teşekkürler
inf4ndroid
Expert Level 5
Samsung Members
Rica ederim. Ayrıca, yukarıdaki türlere uygun olmayan fotoğrafların türlerini, uygun olan diğer türlere çevirebilirsiniz. Bunu yapmak için gereken uygulama ya da platformları arama motorundan aratarak bulabilirsiniz.
0 Likes