cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

ONE UI 4.0 da Simgeler Değişsin

(Topic created on: 05-08-2021 09:20 PM)
994 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Samsung Members

Samsung Türkiye Ekibi ONE UI 4.0 ile simge değişikliğine gidilsin lütfen bu isteğimiz gerçekleşsin 😊

image

Çünkü 3 yıldır aynı simgeleri kullanıyoruz değişiklik çok güzel olur eskiden samsung Hep değişiklik yapardı çok güzel oluyordu

Bir çok kişi değişmesini istiyordur 😊

Resolved!
ssssss3
Active Level 9
Samsung Members
Bence aynilari kalsin, surekli biseyler degistirmek yerine elindeki olan seyleri en optimize sekile getirmeleri lazim IOS gibi. One UI 4 ile yapmalari gereken sey gesture navigasyonu ve uygulama kalitesini iyilestirmek. Suan berbat durumdalar.
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Tam hareketler maalesef A , M serisinde sıkıntı yaşıyorlar Yoksa S ve Note Seirileri çok memnun

Ben örneğin Tam hareketleri kulanıyorum hiç sıkıntı yaşamıyorum

Umarım samsung ekibi diğer seriler içinde güzel güncelleme göndermesi dileğiyle
ssssss3
Active Level 9
Samsung Members
Sıkıntı yaşamaktan ziyade hiç optimize değil. Uygulama açıyorsun kiminde siyah bar çıkıyor kiminde olmasi gerektiği gibi, yazılımda netlik yok.
inf4ndroid
Expert Level 5
Samsung Members
Kesinlikle katılıyorum. Artık akıcı ve göze hitap eden bir deneyim olmalı ve bunu sağlamanın en önemli yollarından biri az ama öz özellik.
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Kanka daha 3.0 alamadık sen 4.0 diyon ben şok 😀
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Knk şimdiden öneriyorum önerileri dinliyorlar daha önce önerdiğim bir öneri A50 için gerçek oldu belki buda gerçek olabilir 😊
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Sen yarı modsun kanka seni dikkate alıyorlar hayırdır sen orda işe mi başladın 😀😀😀
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Kanka dinliyorlar aman dinlesinler nazar değmesin 🧿 ah korede bu hesabı açsaydım bir çok önerim kabul olucaktı 😊
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Aynen kanka sen koreye yerleş orda işe başla 😀
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
😊😆😁