cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

ONE UI 2.5 Cihaz listesi

(Topic created on: 08-22-2020 11:39 PM)
88 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Samsung Members

İşte cihazların tam listesi:

One UI 2.5'teki yenilikler nelerdir?

Samsung'un One UI 2.5 yazılımının en son sürümü hala Google'ın  target=_blank target=_blankAndroid 10'una dayanıyor. Güncellemenin,  target=_blank target=_blankAndroid 10'un hareketle gezinmeyi üçüncü taraf başlatıcılarla kullanmak için nasıl destek eklediğini zaten ayrıntılı olarak açıkladık ve ayrıca biraz da konuştuk.  target=_blank target=_blankGalaxy Note 20 Ultra incelememizdeki yazılım özellikleri . Güncellemeden bekleyebileceğiniz bazı önemli özellikler arasında gelişmiş kamera özellikleri, Sesli Yer İşareti, PDF dosyalarına yazma yeteneği ve Samsung DeX'e yönelik iyileştirmeler yer alıyor.

Aşağıda, tümü Galaxy S20 ve G target=_blank target=_blankalaxy Note 20'de bulunan ancak diğer cihazlarda bulunmayabilecek olan güncellemedeki ana özelliklerin bir özeti bulunmaktadır:

• Kamera
    • Akıllı telefon mikrofonunun yönünü kontrol etme özelliğine sahip Pro Video modu. Galaxy Buds ile "profesyonel tarzda yaka mikrofonu" olarak kullanmak üzere eşleştirilebilir.
    • 8K @ 24fps video kaydı.
    • 21: 9 en boy oranı video kaydı
  • Samsung Notları
    • Samsung Notes'ta Sesli Yer İmleri. Bu, notlarınızı derslerin veya toplantıların ses kayıtlarıyla senkronize etmenizi sağlar.
    • PDF dosyalarını içe aktarın ve üzerine yazın
    • Telefonunuz, tabletiniz ve PC'niz arasında otomatik kaydetme ve senkronizasyon
    • Yeni şablon ve arka plan rengi seçenekleri
    • Daktilo edilmiş belgelere el yazısı metin ekleyin
  • Samsung DeX
    • TV Telefon Ekranı yansıtmayı destekliyorsa artık akıllı TV'nize kablosuz olarak bağlanabilirsiniz.
    • DeX'i TV'nizde veya monitörünüzde kontrol etmek için telefonunuzda çok parmaklı hareketleri kullanabilirsiniz. Son uygulamaları görmek için 3 parmağınızla yukarı, ana ekrana dönmek için aşağı veya uygulamalar arasında geçiş yapmak için sola veya sağa kaydırın.
  • Bağlantı
    • Bağlandığınız Wi-Fi şifresini, kişi listenizdeki yakındaki Galaxy cihazlarıyla kolayca paylaşın.
    • Bağlanmadan önce çevrenizdeki Wi-Fi bağlantılarının hızlarını görün.
  • Samsung Hatırlatıcıları
    • Yaklaşan toplantılar ve görevler için zaman ve konum bilgilerini önceden ayarlayabilirsiniz

11 Comments
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
s9 serisine android 11 gelme ihtimali kuvvetli görünüyor
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Ama en son resmi bilgi gelmeyeceği yönünde çok isteyenler var hatta A50 , A70 , A80 cihazları içinde 3 Büyük güncelleme isteniyor bekleyip ilerleyen zaman da göreceğiz hepimiz
androidci
Expert Level 2
Samsung Members
S9 serisine geleceğini zannetmiyorum.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Merhabalar. Size bir şey sormam gerekiyor. XDA üzerinden yayınlanan A3 2017 One Ui romlarını kurmak cihaza zarar verir mi?
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Bilgilendirme güzel olmuş bu arada
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Ben olsam yapmam pek güvenli bir işlem gibi görünmüyor
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Biliyorum bugün Toprak'a da sordum xda üzerindense sıkıntı olmaz dedi o yüzden yinede sorayım dedim
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Ama orada stabilize yazıyor o yüzden
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Evet cihaz android 10'u kaldırmayabilir ama one ui 1.1 android 9 romları var onları kurmayı düşünüyorum.
0 Likes