cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Members uygulamasında avantajlar kısmından çarkı çevirin, Galaxy'lerden indirimleri kapın!

(Topic created on: 05-24-2023 11:14 AM)
984 Views
SamsungCD
Community Manager
Options
Samsung Members

Members uygulamasında avantajlar kısmından çarkı çevirin, Galaxy'lerden indirimleri kapın! 

İndirim kodunuzu daha sonra kuponlarım kısmından görebilirsiniz. İndirimler shop samsung sitesinde geçerlidir. 😍

17 Comments
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Mademki indirim yapma gibi bir imkanınız varsa çarkla falan uğraşmak yerine direkt yapabildiğiniz en Ultra seviyede telefonlara Tabletlere indirim yapsanıza öyle daha iyi olur. Maksat en iyi şekilde herkes yararlanabilsin diye.
narcosis
Expert Level 5
Samsung Members
Buds2 gelseydi alacaktim :( 😞 Screenshot_20230524-114736_Samsung Members.jpg
mertnote9
Active Level 1
Samsung Members
Bana geldi vereyim al
narcosis
Expert Level 5
Samsung Members
Çok teşekkür ederim kardeşim
0 Likes
mertnote9
Active Level 1
Samsung Members
Özledden attım aldın mı
0 Likes
Sezgin61
Active Level 7
Samsung Members
bir de bu kampanyayı hangi model telefonları destekliyor onu da yazsanız tam olacak açık bir şekilde...
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Galaksilerden diye belirtmişler Sanırım eğer yanlış anlamadıysam tüm modeller için geçerli gibi bazı modelleri tek özel olsaydı model ismi yazıp belirtirlerdi bence
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Ahmet her Galaxy cihaxları yok sistemsel sorun var galiba sadece S ,Note ve Z serisi cihazları kapsıyor çok nadir A ve M serisi mevcut
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Samsung farkında değil S ,Note ve Z serilerinde hepsi kapsıyor ama A ve M serisi modelleri nedense birçoğu yok

Samsung umarım bu sorunu çözer

Samsung CD moderetör el atar daha önce başka sorunları çözmüşlerdi 😍