cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Members bozuluyor ⚠️

(Topic created on: 10-23-2021 10:48 PM)
516 Views
Alpsln
Expert Level 3
Options
Samsung Members

Bilgisiz insanların yaptığı yorumlar yüzünden teknik bilgisi fazla olan insanlar forumdan ayrılıyor. Moderatörlerin kopyala yapıştır cevapları, her gönderiye hata raporu gönderin güncelleme ile düzeltsinler diyenler, millete laf atmadan duramayan b4nùlar, ana hesabı banlanmasına rağmen 837283 kez hesap açanlar, sürekli ekranları alalım gönderileri, iftiralar, kopyalanan yorumlar (emek hırsızlığı), galeri kısmında paylaşılan saçma fotoğraflar ve küçük yaşlı kullanıcılar artık gerçekten can sıkıcı olmaya başladı. Bunlarla ilgilenilmesi gerekiyor. Members çöküyor !!! 

44xHAMZAx02
Expert Level 4
Samsung Members
Maalesef bu konu yüzünden birçok kullanıcı members ı bıraktı. Umarım bir düzenleme getirilir 😔
MeHmEt99
Expert Level 5
Samsung Members
👍 çok doğru bilgisi olmayanlar yazdığı yorum ile veya post bilgisi olanların üstünde oluyor bu yüzden post hızlı kapanıyor mesaj yazma özelliği
Alpsln
Expert Level 3
Samsung Members
Haklısınız
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Xiaomi foruma geçin farkı görün. Membersı yıkar geçer ciddiyim. Modlar on numara beş yıldız iş yapıyor orda layığıyla hem de...
Alpsln
Expert Level 3
Samsung Members
Abi Xiaomi kullanmadığımıza göre bizi burası ilgilendiriyor :D.
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Xiaomi forum adamdır ama Samsung members adam olacak ileride inşallah 😂
Alpsln
Expert Level 3
Samsung Members
Biz bu modlardan dolayı hiç bir şey yapamıyoruz
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Boşver takma kafana ben eskiden gıcıkk olurdum şimdi olmuyorum baş edilmez bunlarla 😂
Alpsln
Expert Level 3
Samsung Members
Yani zaten mutlu değiliz sevdiklerimizin ayrılması daha üzücü 🥲
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Hakkımızda hayırlısı olsun diyeceğiz napalım hayat böyle 😌