cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Members Yavaşlık Sorunu Onaylandı

(Topic created on: 08-11-2021 11:30 AM)
128 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Samsung Members

Arkadaşlar samsung members ;

Yavaşlık 

Samsung members ta atma 

Samsung members ekranında bekleme gibi sorunlar kore tarafından onaylandı bizzat kendim ilettim verilen cevap fotoğrafta

image

Sorunu en kısa sürede çözecekler 
15 Comments
Samsung Members
İnşallah düzelir
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Düzelir ya biz sorunu ilettikten sonra
faruk07
Active Level 7
Samsung Members
Neden şu digerlerinden küçük görünen kelimeler sanki resime sonradan yapıştırılmış gibi görünüyor acaba??
Hayır yani neden böyle bi şey yapasın ki? :))
0 Likes
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Haaaha hiç güleceğim yoktu
Ben burada yalan bilgi vermem sen bunu daha anlamamışsın verilen cevap ingilizce olduğu için Google çeviri üzerinden çevirip attım Screenshot_20210811-095206_Gmail_35670.jpg
faruk07
Active Level 7
Samsung Members
Kusura bakma da şu dünyada her türlü insan var kimin ne uğruna ne yapacaği belli olmuyor. Sana karşı bir ön yargım felan da yok ve olmak zorunda da değil. Sadece buralarda yeniyim.
Ayrıca kanıt niteliğinde resim paylaşacaksaniz gidip de çeviriden geçirdiğiniz yamalı yazıyı koyup insanı şupheye düşurmeyin madem.
İyi günler.
0 Likes
AlperAlpaslan
Expert Level 3
Samsung Members
Adam bize kolaylık sağlıyor ona bile itiraz ediyorsunuz ya helal olsun 👏 Çeviri hatası olduğu gayette belli yani bunun nesini anlamadınız.
faruk07
Active Level 7
Samsung Members
Kardeşim ekrandaki çeviri hatası değil resimde bildiğin YAMA var. Asıl o yüzden dedim bunları. Adam eliyle sonradan düzeltmiş bi de çeviriyi. Hem biz konuşarak anlaşıyoruz, sana noluyo yani bi de sana mı hesap vermem lazım.
Iyi günler.
0 Likes
AlperAlpaslan
Expert Level 3
Samsung Members
Translate kullansaydın bilirdin. Durduk yere bilmeden kimseyi suçlayamazsın. Burda yeniymişsin. Bilmeden konuşma o zaman.
faruk07
Active Level 7
Samsung Members
Kusura bakma da ingilizcem g.translate kullanacak kadar düşük seviyede olmadıği için hoşlanmıyorum. Şupheye mahal verecek bir durumda istediğim gibi düşunmeye hakkım var. Iyi günler avukat bey. ;)
0 Likes