cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Members Kullanıcılarına !!!

(Topic created on: 03-16-2021 09:40 PM)
67 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Samsung Members

Arkadaşlar bildiğiniz gibi bazı kullanıcı arkadaşlarımız Samsung Members uygulaması sosyal medya gibi kullanıyor 

*Ünlü kişilerin isimleriyle kulanıcı hesabı yapmak ve fotoğraflarını paylaşmak 

*Ben güzelmiyim diye fotoğraflar 

*Beni beğenin 

*Takip edin gibi kavramlar çok dönmektedir 

Lütfen böyle davranmayınız çünkü yaptıklarını ilerleyen zamanlarda başınıza ne sorun açıçağı belli olmaz bunu unutmayın!!!

Samsung moderatörler ünlü kişilerin isimlerini ve fotoğraflarını doğrulama dan hesap açılmasın size attık topu artık sizde müdahale edin 

Burası yardımlaşma ve çözüm bulma yeridir 

lütfen böyle gereksiz gönderiler paylaşımlar yapmamanız önermiyorum yapanları görüyorsanız 

Bildirmek için sağ üst üç noktadan rapor kısmında bildirebilirsiniz moderatör ekibimize 😀
Anonymous
Not applicable
Samsung Members

Bunları beğenmeye geldiğinde bu şikayetinizi görür bir daha yapmaz arkadaşın kötü bir niyeti yok. 

Samsung Members
tm zaten bugün şikayet ettim canlı desteğe ve bağzı kişiler kavga ediyor onu söyledim bugün uyarı almış herhalde aman neyse kendine iyi bak hayırlı akşamlar
0 Likes
MehmetYalcn
Expert Level 5
Samsung Members
xxdarkingalone diye bi kullanıcı mı oysa o herkese yapıyor kötü bir niyeti yok
Samsung Members
ha evt o ama bende beğeni atıyor beğeni çekip tekrar atıyor ondan rahatsız oluyorum çünkü bildirim paneli ondan doluyor.
MehmetYalcn
Expert Level 5
Samsung Members
valla bu arkadaş uzun süredir burda ve tek yaptığı neredeyse beğeni yapmak alışkanlık haline gelmiş beğeni çekmesine ben hiç rastlamadım ama sana öyle gelmiş olabilir ama gerçekten temiz kalpli birisi düşünürsen beğeniler senin hesabına işleniyor ama istemiyorsan sen bilirsin söylerim ona zaten bunları da beğenmek için görür 😃
Samsung Members
nasıl benim hesabıma mı işleniyor beğeniler
MehmetYalcn
Expert Level 5
Samsung Members
tabi beğeniler bölümüne işleniyor senin level atlamana da faydası oluyor
Samsung Members
çok iyimiş bak ilk defa senden öğrendim bilgi için çok teşekkür ederim iyi akşamlar kendine iyi bak Allaha emanet ol
MehmetYalcn
Expert Level 5
Samsung Members
😄 sende Allah'a emanet ol
murata52017
Active Level 4
Samsung Members
haklisin