Highlighted
Active Level 6
Sayın moderatörler bu rozetler nedir? Ne işe yarar?
image

1 KABUL EDİLEN ÇÖZÜM

Kabul Edilen Çözümler
Moderator
Moderator

Merhaba velicaglarcelik,

Ben Yeşil, Samsung Forum Moderatörüyüm. Bu soruyla foruma yaptığınız katkı için teşekkür ederiz. Samsung Forum'da yapılan eylemlere dayalı olarak, kullanıcılara rozetler verilmektedir. Ground Training, Into The Galaxy ve Galaxy Explorer olarak 3 Farklı rozet türü bulunmaktadır.

Kullanıcılar, Samsung Forum içinde ne kadar aktifse, o kadar çok rozet kazanır. Kazanılan rozetler, kullanım seviyesini yükseltmeye ve Samsung Forum içinde, en yüksek rozetler olan, Galaxy Explorer Rozetlerine sahip olmayı sağlar.

Kazandığınız 13 Rozet için de tebriklerimizi sunar, iyi eğlenceler dileriz.

Teşekkürler.

MOD

Çözümü orijinal iletide görüntüle

Yanıtla
Yükleniyor...
4 Yorum
Highlighted
Active Level 6

Kullanıcı adının yanında bulunan ve oyunlardan alışık olduğumuz "Level" tarzı birşey. Sadece görünüş. 

Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Active Level 6
Teşekkür ederim.
Yanıtla
Yükleniyor...
Moderator
Moderator

Merhaba velicaglarcelik,

Ben Yeşil, Samsung Forum Moderatörüyüm. Bu soruyla foruma yaptığınız katkı için teşekkür ederiz. Samsung Forum'da yapılan eylemlere dayalı olarak, kullanıcılara rozetler verilmektedir. Ground Training, Into The Galaxy ve Galaxy Explorer olarak 3 Farklı rozet türü bulunmaktadır.

Kullanıcılar, Samsung Forum içinde ne kadar aktifse, o kadar çok rozet kazanır. Kazanılan rozetler, kullanım seviyesini yükseltmeye ve Samsung Forum içinde, en yüksek rozetler olan, Galaxy Explorer Rozetlerine sahip olmayı sağlar.

Kazandığınız 13 Rozet için de tebriklerimizi sunar, iyi eğlenceler dileriz.

Teşekkürler.

MOD

Çözümü orijinal iletide görüntüle

Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Active Level 6
Ben teşekkür ederim. İyi çalışmalar.
Yanıtla
Yükleniyor...