cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Members öneri ve Sorunları çözmelisiniz

(Topic created on: 12-27-2021 09:42 PM)
48 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Samsung Members

Merhaba sevgili moderatörler, 

Lütfen şu sorunları ilgili ekibi iletiniz ve çözüme kavuşturabilr misiniz ?

1) Dm halen düzelmedi cevaplar ters gidiyor 

image

2) Dm den cevap verdiğim halde halen bildirimi gösteriyor kimin yazdığını anlaşılmıyor

image

3) kullanıcı Engelleme gelsin lütfen

4) Dm de ise süre kısıtlaması olması çok saçma size durumu bir örnek ile açıklayacağım 

Örneğin X ve Y kullanıcı sorun hakkında konuşuyor 
X: ................
Y: .........
X: .................
Y: ........
X: ........
Y:30 dk ceza yedi ne anladı bu işten sorun tam çözülecekken ortada kaldı ve 30 dk bekledi cevap yazabilmesi için 

Dm den yazan kullanıcı kardeşlerim maalesef bazılarınızı geri dönüş yapamıyorum o kadar çok karışıtıki Dm kutum Allah bullak oldu kimi okuduğum veya okumadığım belli olmuyor maalesef 

Moderatörler eğer durum sizi açıyorsa direk members a atalım sorun olduğunu direk çözüm sağlasınlar 😊

Samsung Members
İnşallah abe
Dark_Side
Expert Level 5
Samsung Members
Aynen katılıyorum kardeşim. Bir an evvel çözülmesi gereken sorunlar. Umarız tez zamanda çözülür...
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Umarım inşallah kardeşim 😊🙏
16579
Expert Level 4
Samsung Members
Çok teşekkür ederiz yaa çok Iyi söyledin bu 4 sorun da akil aliyo gerçekten özellikle ( 3 ve 4 )4. Sorun heleki çözülsün çokça yaşadım 🤣tam bir sinir küpü oluyorum 😐 inşallah dikkate alip çözülür biran önce 🙏 🙃
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Rica ederim ne demek, umarım dikkate alınır 😃😊
MehmetYalcn
Expert Level 5
Samsung Members
Sonuna kadar katılıyorum Hepsi de çok can sıkıcı sorunlar 4. limit yeme en sıkıcısı spam olarak algılaması çok saçma spamı kullanıcı bildirmeli gerçekten böyle bir durum varsa ve spam yapana ceza verilmeli Ayrıca ek öneri olarak; eski dm mesajlarını silebilmeliyiz dünya kadar dm birikti verileri silsek dahi kalıyorlar (başka bir yolu var mı bilmiyorum)
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Teşekkürler kardeşim ,Dm mesajları silme var hepsi silinebilir ama yine doluyor 😊
MehmetYalcn
Expert Level 5
Samsung Members
Nasıl oluyor acaba ben verileri sildim gene kaldı ?
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
İnterntten giriş yapıp silebilirsin dm kutusunu tamamen
MehmetYalcn
Expert Level 5
Samsung Members
Ha ordan denemedim bi bakayım teşekkür ederim