cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Hata raporu

(Topic created on: 10-20-2022 09:26 AM)
242 Views
OMRYZC
Active Level 7
Options
Samsung Members

Gönderdiğim hata raporlarına neden cevap alamıyorum garanti süresi bitti diye mi? Eğer öyleyse gerçekten yazıklar olsun.

14 Comments
Samsung Members
samsung klasik yani samsung yöneticileri var linkedinde isen oradan mailini cart curtunu bulursan yaz türkiye veya yabancı birim farketmez ama çevirisini yap eğer ingilizse ingilizce yaz yoksa Türkiye birimlerine yönlendirirler türkçe yazarsan İngiliz admine
OMRYZC
Active Level 7
Samsung Members

2 adet hata raporu yolladım nerdeyse 1 ay olacak halen cevap yok

0 Likes
OMRYZC
Active Level 7
Samsung Members

image

Hata raporları ne zaman yanıtlanacak bir sorun olunca hata raporu yollayın diyorsunuz ama sonra geri dönüş sağlamıyorsunuz? Garanti süremiz bitince ilginizde mi bitiyor anlamıyorum yaptığınız çok ayıp ya bugün tam 1 ay oldu artık olumlu ya da olumsuz bir yanıt yollayın Allah aşkına ya
0 Likes
kapatildi12
Active Level 9
Samsung Members
Gondermezler kardeşim bunlar, garanti süresi bitince sizinle de işleri biter bunların
OMRYZC
Active Level 7
Samsung Members

image

Allah rızası için garanti bitti diye mi yanıt vermiyosunuz hata raporlarına artık olumlu/olumsuz bir yanıt gönderin ya rica ederiyorum bu ne saçmalık 
faneditionn
Active Level 8
Samsung Members
Dönmüyolar kardeşim. Ben konu bile açtım modun birtanesi ilettiğini söyledi hala cevap yok. 40 gün oldu.
hudo_S23U
Active Level 6
Samsung Members
Bakmıyorlar çok işleri varmış
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Bizdede dönüyor beyaz jey ön kamerayi actigimizda sorun ne
OMRYZC
Active Level 7
Samsung Members
O daire kamerayı ortalamıyor kayma var yazılımsal bir hata önceden öyle değildi