cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Hata Raporunda Bilgisiz Ekip Çalışması

(Topic created on: 08-08-2021 07:08 PM)
89 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Samsung Members
Hata raporları bir çok noktada işe yarıyor ama bazı bilgisiz kişiler hata raporu ekibinde olduğu için böyle sonuçlar doğuruyor ;

S10 plus ta akşam bulutları çekerken bir hata fârk ettim 

Bulutları çektim sıkıntı yok sonra cihazı aşağı indirdikten sonra bulutu çektiğim fotoğrafı yazılım kaynaklı hatadan dolayı kendisi tekrardan işliyor ve elimi aşağı indirirken bozuk fotoğrafı önüme sunuyor 2 kere aydınlanma oluyor ok ile gösterdiğim yerde aslında bir kere olması gerekiyor 

Bu hata raporu ilgili ekip anlamıyor size soruyorum şu sorunu nasıl anlamıyorlar çok net ve belli 

image

Hata raporu ekibi bu sorunu anlayamamış bu forumu sırf onlar için açıyorum 

image

Lütfen şu bilgisiz kişileri lütfen samsung hata raporu ekibinde çalıştırmayın şurada bir çok kişinin hata raporunda böyle yapılıyorsa bu sorunlarımız anlanmadığı için sorunlarımız düzelmiyor demektir...

Lütfen bana tekrardan hata raporu gönderin demeyin her şey net ve belli hata raporum tekrardan incelenip bana cevap verilsin. 

32 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Bu dediğin portre moduna dahil edildi ana kamerasına dahil değil Farkındaysan 2 veya 3 ay önce güncelleme aldık ikimizde portre moduna turuncu işaret gelmişti bunu içeriyordu muhtemelen

Herneyse bakalım cevap ne olucak şuan gene inceleme yapıyorlar ilgili ekip
Topraks9plus
Expert Level 5
Samsung Members
Ama normal modda da var.
L
0 Likes
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Samsung Members

Merhaba Alfatürk,

Konuyla ilgili Samsung Members ekibimiz tarafından dönüş sağlanmış olup, durumu daha da detaylandırabilecek ve incelememize yardımcı olabilecek yeni video çekimleriyle birlikte tekrar hata raporu göndermeniz halinde gerekli incelemeler sağlanacaktır. Tüm çabamız, memnuniyetinizin artarak devam etmesi içindir.

Teşekkürler
MOD