cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Hata Raporunda Bilgisiz Ekip Çalışması

(Topic created on: 08-08-2021 12:59 PM)
136 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Samsung Members
Hata raporları bir çok noktada işe yarıyor ama bazı bilgisiz kişiler hata raporu ekibinde olduğu için böyle sonuçlar doğuruyor ;

S10 plus ta akşam bulutları çekerken bir hata fârk ettim 

Bulutları çektim sıkıntı yok sonra cihazı aşağı indirdikten sonra bulutu çektiğim fotoğrafı yazılım kaynaklı hatadan dolayı kendisi tekrardan işliyor ve elimi aşağı indirirken bozuk fotoğrafı önüme sunuyor 2 kere aydınlanma oluyor ok ile gösterdiğim yerde aslında bir kere olması gerekiyor 

Bu hata raporu ilgili ekip anlamıyor size soruyorum şu sorunu nasıl anlamıyorlar çok net ve belli 

image

Hata raporu ekibi bu sorunu anlayamamış bu forumu sırf onlar için açıyorum 

image

Lütfen şu bilgisiz kişileri lütfen samsung hata raporu ekibinde çalıştırmayın şurada bir çok kişinin hata raporunda böyle yapılıyorsa bu sorunlarımız anlanmadığı için sorunlarımız düzelmiyor demektir...

Lütfen bana tekrardan hata raporu gönderin demeyin her şey net ve belli hata raporum tekrardan incelenip bana cevap verilsin. 

32 Comments
Sorkuflu
Active Level 7
Samsung Members
Güzel konuştun
Samsung Members
Aynen öyle kardeşim. Hata raporu gönderiyoruz ama hata raporu ekibi ; "GERİ BİLDİRİMİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ" yahu yeter artık gına geldi bilginiz yoksa yazmayın abi. Buramıza kadar geldi yani hiç yardım etmiyorlar sırf cevap yazmak için yazıyorlar inan ki şu an sinirim tepeme çıktı yanlıi bir şey yazdıysam çok özür dilerim sinirden zorla yazıyorum.
Wig
Expert Level 3
Samsung Members
Sorununuz umarım en kısa sürede çözülür.
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Umarım kardeşim ekip anlarsa sorunu malum anlamamışlar 😂😂
Samsung Members
Anlamıyorlar ya resmen anlatamıyoruz adamlara artık mahkemeye çıkıyoruz telefobları iade ediyoruz OLMAZ OLSUN BÖYLE BİR İLGİSİZLİK 😡
Wig
Expert Level 3
Samsung Members
Umarım anlarlar da
Samsung Members
Kardeşim acil bir şey soracağım;
Samsung Clound kapanacak ya şimdi biz nasıl vierileri koruyacağız bana böyle bir uyarı çıkmadı.
ACİL YARDIM ET VERİLERİMİN SİLİNMESİNİ İSTEMİYORUM
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Maalesef bu konuda bilgim yok çünkü kullanmıyorum yani canlı destek hattına bağlanabilirsiniz
Samsung Members
Tmm tşk ederim hallettim zaten gerek kalmadı.