cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Haftasonu Güncelleme Gelmeme Olayı

(Topic created on: 12-02-2023 09:45 AM)
524 Views
efeakbogaaA34
Active Level 8
Options
Samsung Members

image

Çoğu kişi forumda haftasonu güncelleme gelmiyor diyordu bende buna bir açıklık getirmek istedim ve samsung canlı desteğe yazdım. Kendileri Haftasonu Güncelleme Gelebileceğini Söylediler Siz Ne düşünüyorsunuz 
14 Comments
Samsung Members
Bu ne güncelleme sevdası arkadasimya sabredin zaten yeni sürümler berbat üstüne berbat sırf bu yüzden yeni çıkan Android 13 lu telefonumu değiştirdim
efeakbogaaA34
Active Level 8
Samsung Members
Olay güncelleme sevdası değil okursan anlarsın 🙂
Samsung Members
Tmm
HerlockSolmes
Active Level 1
Samsung Members
Sadece güncelleme sevdası değil. Adını bile ilk kez duyduğumuz ülkelere bile gelen güncellemenin bize gelmemesi
Deep_S22
Active Level 6
Samsung Members
salın şu yetkilileri güncelleme gelince ne oluyor 😄
emrahcaglayan
Active Level 4
Samsung Members
Ya samsung bu güncelleme işini beceremiyor arkadaşlar.her sene aynı dönemlerde bu işi burada konuşuyoruz ama Türkiye ye adamlar güncellemeyi geç veriyor ,artık direk samsung politikası mı yoksa Türkiye samsung böyle mi uygun görüyor.ama samsung bu işi yavaş yapıyor .hatta beceremiyor da biraz.yeni telefonlara bu kadar yatırım yapacagına biraz da bu işe dikkat etmeli
serkan_A34
Active Level 7
Samsung Members
Bencede aynen bak Avrupa Hindistan'da da aldı güncellemeyi enteresan birşey bunlar ya 🤔🤔
emrahcaglayan
Active Level 4
Samsung Members
Kesin gelecek dememişki ,siz hafta sonu da GELEBİLİR Mİ diye sormuşsunuz o da ihtimal üzerine evet demiş,garip bilmez 😀 samsung bu konuda tırt
BK_S22
Active Level 7
Samsung Members
Beyaz yaka çalışanlar haftasonu çalışmaz o yüzden hafta sonu güncelleme gelme ihtimali %1 bile değil