cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

HES kodu Widget yapma

(Topic created on: 04-25-2021 09:07 PM)
647 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Samsung Members

İlk önce hayat eve sığar uygulamasını açın oradan HES kodunuzu Tıklayın sayfada hem karekod ve numaralı şekilde yer alacak Samsung note uygulamasına kaydedin daha sonra uygulamadan karekod ekran görüntüsü alıp kırpın kaydettiğiniz not uygulamasını açın görüntü seçeneğinden karekodu' nuzu ekleyin istediğiniz şekilde boyutunu ayarlayın ,HES kodunuzu da yazı rengini istediğiniz şekilde ayarlayın kaydettikten sonra ana ekrana gelin üstüne basılı tutun birtane daha sayfa ekleyin ekledikten sonra tekrar basılı tutun Widget'lerden Samsung Notes'e tıklayın 4x2 oranı seçip resimdeki gibi ekrana tutturun boyutunu ayarlayın üstüne tıkladığınızda notlara girecektir oluşturduğunuz HES kodunu seçin tekrar üstüne basıp widget aylarından karanlık mod ile eşleştir kapatıp saydamlığını ayarlayabilirsiniz daha sonra karanlık modu isterseniz seçip siyah saydam yapabilirsiniz benim yaptığım şekilde uzun zamandır kullanıyordum sizinle paylaşmak istedim biyere gideceğiniz zaman ana menüden sayfayı çektiğiniz de kolaylık 

image
Örnek ana sayfa ekleme artıya basın☝️

image
Widget'lerden Samsung Notes 4x2 seçin☝️

image
Karanlık mod eşleştir kapat saydamlığını ayarla☝️
Daha sonra aktifleştirip siyah arka plan kullanabilirsiniz 👇
image

image

İşlem tamamdır bu şekilde ☝️

2 Comments
WhcYunus