cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Google, eski Galaxy cihazlarda desteğini kesecek

(Topic created on: 08-02-2021 10:38 AM)
214 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Samsung Members

Hala Android 2.3.7 (Gingerbread) veya daha eski bir işletim sistemi sürümünü çalıştıran bir Galaxy cihazı kullanan biriyseniz, yakında Google hizmetlerine erişiminizi kaybedeceksiniz . İnternet arama devi, 27 Eylül 2021'den itibaren bu tür cihazlarda Google hesabınızda oturum açmanıza izin vermeyeceğini duyurdu.

Google, resmi forumunda şunları söyledi: " Kullanıcılarımızı güvende tutmaya yönelik devam eden çabalarımızın bir parçası olarak Google, 27 Eylül 2021'den itibaren Android 2.3.7 veya daha eski sürümleri çalıştıran Android cihazlarda oturum açılmasına izin vermeyecektir. 27 Eylül'den sonra, Gmail, YouTube ve Haritalar gibi Google ürünlerini ve hizmetlerini kullanmaya çalıştığınızda kullanıcı adı veya şifre hataları alabilirsiniz.

Android 2.3.7 on yıl önce piyasaya sürüldü ve Galaxy S, Galaxy 3, Galaxy 5, Galaxy Epic 4G, Galaxy Mini, Galaxy Pop, Galaxy M Pro, Galaxy Y Pro, Galaxy S II ve Galaxy S II gibi cihazlarda çalışıyor. Galaksi Sekmesi. Web tarayıcısı aracılığıyla bu tür Galaxy cihazlarda bazı Google hizmetlerine yine de erişebilirsiniz, ancak deneyim muhtemelen tatmin edici olmayacaktır.

9 Comments
UmtTncr
Active Level 7
Samsung Members
Hayla kullanan varmi o sürümü ?
RecepF
Expert Level 5
Samsung Members
Bilmem 🙂
0 Likes
UmtTncr
Active Level 7
Samsung Members
Kullaniyorsan soylede bize bi o surumu anlat dedem yaşında sürüm
vérdaisil
Active Level 10
Samsung Members
Nasıl yani? Anlamadım? Android 4.2.2. Jelly Bean sürümünde bir tabletim var onunlada mı desteğini kesecek?
0 Likes
RecepF
Expert Level 5
Samsung Members
Hayır daha eski sürümler
0 Likes
vérdaisil
Active Level 10
Samsung Members
Huh içim rahatladı.
BoraS20FE
Expert Level 5
Samsung Members
Evde Galaxy Y Pro var hatta ara sıra kurcalıyordum ama birkaç aydır Google oturumu açamıyordum, tarayıcıdan hiçbir siteye giremiyordum, sadece Google Maps çalışıyordu(tarih öncesi bir sürüm😄). Google ve Samsung daha önce kesmiş desteğini zaten. İlginç🤔
Samsung Members
Benim amcam o sürümü kullanıyor valla ne yapıcak bende bilmiyorum
37YearS10Plus
Active Level 8
Samsung Members
Cihazların sistemi yetersiz geldikçe, kesmesi normal niye şaşırıyorsunuz ki ? Çünkü sistem yetersiz olunca kasma donma ve stabilite yok olacak niye göndersinler ki eski cihazlara.