cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Good Lock Uygulamaları Nedir ve Ne İşe Yarar

(Topic created on: 06-12-2022 06:52 PM)
2702 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Samsung Members

Merhaba Sevgili Samsung Members Üyeleri, 

Bugün sizlere Good Lock Modülleri hakkında kısa ve net anlaşılabilen bilgiler vereceğim .
Good Lock'un ana işlevleri çeşitlidir ve bunlar Good Lock uygulaması içinde Unit ve Family olarak 2'ye ayrılarak sağlanır.

image

LockStar nedir ve ne işe yarar:
kilit ekranını özelleştirebileceğiniz bir uygulamadır. Tercihlerine uygun olarak akıllı telefonunuzun kilit ekranındaki arayüzünün tüm yönlerini değiştirmeniz olanak tanır .

image

QuickStar Nedir ve Ne işe yarar :
Bildirim panelinizde bulunan simgelerin sırasını düzenlemek için bunu kullanabilirsiniz. 

image

Clockface Nedir ve Ne işe yarar :
Bu uygulama ile birlikte Always on Display ve kilit ekranı 'nın bölümünü diledikleri gibi kişiselleştirebilmenize olanak tanır 

image

Multistar Nedir ve Ne işe yarar:
Samsung Multistar, çoklu pencere seçeneklerine odaklanan bir eklenti. Ekranı ortadan böldüğünüzde iki ekranın da aktif olmasını sağlama, aynı anda açık iki uygulamadan birini üste sabitleme, ekran bölündüğünde ek seçenekler getirme , ekran bölme rengini değiştirme gibi varsayılan da olmayan özellikleri Multistar sayesinde kullanabiliyorsunuz.

Home up Nedir ve Ne işe yarar :
Bu uygulama ana ekran matrisini ayarlamanıza ve son uygulama penceresinin şeklini değiştirmeniz olanak tanır. Kırmızı ile işaretlediğim yer hepsi farklı şekilde son uygulama penceresi değiştirir.

image

Nice Shot Nedir ve Ne işe yarar :
Bu uygulama ise ekran ss aldıktan sonra düzenleme yapabilmeniz için ek özellikler eklendi 

NavStar Nedir ve Ne işe yarar :
Navigasyon tuşlarınız özelleştirebileceğiniz özel bir uygulamadır 

image

NotiStar Nedir ve Ne işe yarar :
NotiStar yeni bir bildirim yönetim sistemi sunuyor. Geçmişten günümüze almış olduğunuz tüm bildirimleri saklamakta. Bu bildirimlerin saklanma süresini de ayarlama yapabilirsiniz 

Routines+ Nedir ve Ne işe yarar :
Routines telefonunuzun belirli tetikleyicilerden sonra nasıl davranmasını istediğinizi ayarlamanızı sağlar.Rutinlere ek ilave yapabilirsiniz. 

Keys Cafe Nedir ve Ne işe yarar:
Klavyenin rengini ,efektini ve seslerini özelleştirebileceğiniz bir uygulamadır .Çok severek kullanıyorum 😊

image

Theme Park Nedir ve Ne işe yarar :
Theme Park, mevcut duvar kağıdınıza bağlı olarak kişiselleştirilmiş temalar oluşturmanızı sağlar.Tema,klavye,quick panel ,simgeler ve ses panelleri ayarlama yapabilirsiniz. 

image

Sound Assistant Nedir ve Ne işe yarar :
Sound Assistant, telefonunuzun ses ayarlarını değiştirmenize olanak sağlar ve ses panelerini kişileştirme işlemi yapabilirsiniz 

image

Wonderland Nedir ve Ne işe yarar :
Duvar kağıdınız için hareket efekti oluşturma: Seçtiğiniz bir görüntü için hareket efekti ayarlama yapmanıza olanak tanır 

Nice Catch Nedir ve Ne işe yarar :
Bu uygulama, uygulamaların telefonunuzda belirli işlevleri gerçekleştirdiğini göstermesine olanak tanır 

One Hand Operation + Nedir ve Ne işe yarar :
One Hand Operation +, telefonunuzun kenarlarına gezinti hareketi eklemenizi sağlar.kısayollar ile ulaşmak istediğiniz işleve hızlıca ulaşabilirsiniz. 

Edge Touch Nedir ve Ne işe yarıyor :
Yanlışlıkla telefonunuzun yan tarafına çok **bleep** dokunuyorsanız ve telefonunuzun dokunuşa tepki vermediği alanların boyutunu değiştirmek için Edge Touch’ı kullanırsanız daha rahat kullanıma olan sağlarsınız 

image

Members Üyeleri bugün sizlere Good lock hakkında kısa bilgiler verdim beni dinlediğiniz için teşekkür ederim iyi akşamlar 😊😍🤗
26 Comments
Tolga67
Expert Level 5
Samsung Members
Bilgilendirme için çok teşekkür ederim çok faydalı bir içerik eline emeğine sağlık kardeşim 😊🤗
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Rica ederim kardeşim ne demek, uğraştırıcı oldu ama güzel bir bilgilendirme kullanıcılar için 😊🤗
Tolga67
Expert Level 5
Samsung Members
Emeğine sağlık yakışıklı kardeşim biliyorum uğraştığını saygım sevgim herzaman sonsuz sana ve diğer dostlarıma zaten 😊 🤗 🌹
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Cok aciklayici olmus, ellerine saglik abii
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Rica ederim kardeşim ne demek 🤗😊
BoraS20FE
Expert Level 5
Samsung Members
Bilgilendirme için teşekkürler 😊

Birçok kişi için yararlı modüller, Samsung'a teşekkür ederiz :)

(Home Up'ın son uygulama penceresi ve Keys Cafe hariç hiçbirini kullanmıyorum 😂)
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Rica ederim kardeşim ne demek, bende Keys kafeyi çok seviyorum yaaa en sevdiklerim içinde 😂
ILoveCats_
Expert Level 5
Samsung Members
One uı core sürümlerinde çalışır mı bu uygulama?
0 Likes
BoraS20FE
Expert Level 5
Samsung Members
Samsung'un servislerinden kaçı Türkçe ki? 😂😂