cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Gizemli hata, Google uygulamasının

(Topic created on: 06-14-2021 09:16 PM)
174 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Samsung Members

arama işlevinin düzgün çalışmamasına neden oluyor

Sammobile'den paylaşılan bir gönderide 

Google uygulaması kullanıcıları, rastgele bir şekilde arama sonuçlarının yüklenmemesine neden olabilecek gizemli bir hatayla karşılaşıyor. Sorun, Google'ın kendi donanımı ve Samsung Galaxy cihazları da dahil olmak üzere neredeyse tüm Android akıllı telefonlarda mevcut gibi görünüyor.

Birçok kullanıcı Google uygulamasının zaman zaman herhangi bir arama sonucu yükleyemediğinden şikayet etti ve sorun, Google uygulamasına erişimi olan hemen hemen her Android akıllı telefonu etkiliyor gibi görünüyor.

Samsung İnternet üzerinden Google arama sonuçları iyi çalışıyor

Bu sorunun yalnızca arama yapmak için Google uygulamasını kullanırken ortaya çıktığını unutmamak önemlidir. Arama için URL çubuğunu kullanırken veya diğer uygulamalar aracılığıyla Google'ın arama motorunu kullanırken oluşmaz.

Başka bir deyişle, bu başlı başına bir Google arama sorunu değil, ancak Google uygulamasının kendisiyle ilgili bir sorun gibi görünüyor, bu da Samsung İnternet kullanıcılarının bu sorunla karşılaşmadan Google'ın arama motorunu kullanabileceği anlamına geliyor .

Kullanıcılar ayrıca soruna geçici bir çözüm bulmanın nispeten kolay olduğunu bildirdi. Sayfayı yenilemek veya Google uygulamasını kapatıp yeniden açmak sorunu çözebilir, ancak sorun her an yeniden ortaya çıkabileceğinden yine de can sıkıcıdır.

image

Siz Google uygulamasını kullanıyor musunuz böyle bir sorun yaşadınız mı arkadaşlar böyle sorun yaşıyorsanız Google play mağazasına girip Google uygulamanın yorum kısmına yaşadığınız sorunu belirtmelisiniz.
3 Comments
inf4ndroid
Expert Level 5
Samsung Members
Bu sorunu bundan bir ya da iki hafta önce ben de yaşadım fakat şu an çözüldü.
Samsung Members
Bende link girdiğimde uygulamadan atıyor
androidci
Expert Level 2
Samsung Members
Ara sıra yaşıyorum.