cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy Z Fold 3'ün beklenen özellikleri

(Topic created on: 06-01-2021 03:32 PM)
192 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Samsung Members

Galaxy Z Fold 3'ün 120Hz Super AMOLED Infinity-O panel kullanan 6.2 inçlik bir kapak ekranına sahip olması bekleniyor. Cihazın içinde, 120Hz yenileme hızına ve QHD+ çözünürlüğe sahip 7,5 inç katlanabilir Super AMOLED ekran kullanacağı bildiriliyor. Katlanabilir ekranın altında, Galaxy Z Fold 3'ün ekran altı selfie kamerasına sahip olması bekleniyor. Telefonun Snapdragon 888 (veya Snapdragon 888+) işlemci, 12GB / 16GB RAM, 256GB / 512GB dahili depolama ile güçlendirilmesi bekleniyor ve Android 11'i kutudan çıkaracak.

 
Görüntüleme açısından Galaxy Z Fold 3'ün kapak ekranında 10MP selfie kamerası , katlanabilir ekranın altında 16MP ekran altı selfie kamerası ve 12MP+12MP+12MP üçlü arkaya bakan kamerası olacağı söyleniyor . Tüm kameralar üzerinden 4K 60fps ve HDR video kaydı da kartlarda olmalı. Telefonun tasarımı birkaç hafta önce sızdırıldı ve yeni renkler ve S Pen uyumluluğu sergilendi .
 
Galaxy Z Fold 3'te olmasını beklediğimiz diğer özellikler arasında parmak izi okuyucu, stereo hoparlörler ve resmi bir IP derecelendirmesi yer alıyor . Bağlantı özellikleri arasında 5G, LTE, Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.0, UWB, NFC, USB Type-C bağlantı noktası ve Samsung Pay sayılabilir. Telefon 4.400 mAh pil ile çalışıyor ve 25W hızlı şarjı, hızlı kablosuz şarjı ve ters kablosuz şarjı destekliyor.
 
Galaxy Z Flip 3 ve Galaxy Z Fold 3'ün Ağustos 2021'de tanıtılması bekleniyor.
 
 
image
 
 
3 Comments
SAMmembers
Active Level 9
Samsung Members
Herkes görsün bakın Samsung'un yüzsüzlüğünü. Cihazın yonga seti SNAPDRAGON 888+ diyor. Samsung yuh sana, bize hep çürük Exynos'lu modelleri sattın.
0 Likes
xcxlxr
Active Level 7
Samsung Members
Evet bize ve Avrupa'ya çürük olan exynos karı telefonlar satmalarından bu zamana kadar ben de rahatsızım. Fakat bu fold modellerinde Türkiye den de satın alsan snapdragon versiyonunu alıyorsun diye biliyorum. Eleştirirken biraz dozu aşmayalım 😄 bakalım Samsung exynos 2200 ile AMD gpu kullanacak ve bu exynos un en büyük sorunlarından biri olan gpu tarafını çözecek gibi duruyor. Ki bu kadar ar ge çalışaması ve AMD ile yaptıkları o kadar çalışmadan sonra ortaya çıkan exynos hala Snapdragon dan kötü performans sergilemeye devam ederse, o zaman son gaz samsungu yermeye devam edeceğim. Bakalım şuan bekliyorum onların exynos 2200 lerini . Bir de artık şu exynos 2200 ile artık şu ikili politikayı bırakırlar her yerde aynı yonga kullanan telefonları satarsa da çok Güzel olur. Yoksa o kadar yanlışılarının üstüne tüy dikmiş olurlar .
Samsung Members
Z fold 2 de mükemmel bir telefon bir de şu bükülen ekranın çizilme sorununu çözseler çok iyi olacak