cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy Store

(Topic created on: 06-18-2021 11:27 PM)
5937 Views
MehmetYalcn
Expert Level 5
Options
Samsung Members

Bu ne şimdi? Galaxy Store'a gelen yeni güncellemede karşıma hüküm ve koşul sözleşmesi çıktı Burada verilerimin yurtdışına aktarımını kabul ediyorum diye bir madde var ve bunu seçmeden devam edemiyorum Size de geldi mi? Bu ne demek oluyor? Şimdiye dek yokken şimdi niye çıktı durduk yere? Bunun asıl amacı ne? Daha fazla reklam mı dayatacaklar? Veri derken bütün verilerimi mi kastediyor? Sanki Galaxy Store çok işe yarıyo gibi bide bu çıktı  Bu konuda b fikri olan?

image

15 Comments
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Onlar standart şeyler mesela yorum yazıyorsunuz galaxy store bir yorum o yorum örneğin yurt dışında görülecek
MehmetYalcn
Expert Level 5
Samsung Members
Anladım sadece Galaxy storela ilgili sanırım Teşekkür ederim
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Rica ederim kardeşim ne demek 😊
Alpsln
Expert Level 3
Samsung Members
Ayrıntılar yazısına tıklasaydın detaylı açıklama bulunmaktaydı da geçmişsin sanırım 😐
Solution
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Ben ne gelirse kabul ediyorum artık hiç umursamıyorum veri alıp vermelerine zaten uygulamayı kullanmak istersek en başından izinleri istiyor bizden izin vermezsen uygulamayı kullanamıyorsun. Yani direnmek fayda vermiyor . WhatsApp a sa onay vermiştim g maile de onay verdim face aklına ne gelirse tüm herşey zaten telefonumuza hükmediyor . İstersen kullan diyor açıkça . Onun için onay gerekiyorsa ve mecbursam kabul ediyorum
Solution
Lobao
Active Level 9
Samsung Members
Galaxy store içinde sol üstteki 3 çizgiden üstte çıkan çark simgesine dokunduğunuzda burası galaxy store ayarları. Ordan galaxy Store hakkında bölümüne girerseniz tekrar hüküm ve koşullara ulaşabilirsiniz. Bi okuyun isterseniz. Samsung gibi büyük bi firmanın kullanıcı güvenliğini riske atacağını düşünmüyorum.Screenshot_20210619-032531_Galaxy Store_6016.jpg