cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

|Galaxy Ring'in Pil Süresi Netleşti!|

(Topic created on: 02-27-2024 11:09 PM)
268 Views
DENỊZ
Expert Level 5
Options
Samsung Members
————
image
*İnternetten Alınmış Görseldir.
———
• Merhabalar Değerli Members Üyeleri. 😍

Umarım Gününüz Güzel Geçmiştir.
———
● Tekrardan Bir Gönderi Daha Paylaşmamın Nedeni Ufak Bir Bilgilendirme İçin Ve Merak Eden Arkadaşlar İçin Olacaktır. 😊 
———
● Galaxy Ring'in Pil süresi Resmi olarak açıklandı.

TM. Roh Aciklama yaptı, 
Galaxy Ring Pil Ömrü; Tek Şarj ile 5 - 9 Günlük Kullanım sunacakmış.

Pil ömrü Normal Olarak Galaxy Watch 5 Pro'dan daha Fazla Ancak Galaxy Fit 3'den Daha Az, Fit 3 13 Günlük Pil sunuyor. 

*Orjinal Yazıya Buradan Ulaşabilirsiniz. 👇
————

*Fikrimce Pi süresi daha uzun olabilirdi ama Kalıpsal olarak muhtemelen elverişli olan Pil ömrü bu kadar.

———
"Fikirlerinizi Merak Ediyorum Değerli Members Üyeleri, Yorumlarda Belirtirseniz Çok Memnun Olurum."😊
———

Sağlıcakla Kalın, Sevgiler ❤️

- GAŁAXY 🔭 -
21 Comments
_KR0N0S_
Active Level 8
Samsung Members
Galaxy watch ı 3 güne bir şar etmekten bıkıyorum birde yüzük şarj etmekle uğraşamam 😀şahsen saat varken birde bunu takmak gereksiz,zevkler ve renkler tartışılmaz tabiki bu benim fikrim.
Sanalad
Active Level 4
Samsung Members
3 gün iyiymiş ben her gün takıyorum 😂
_KR0N0S_
Active Level 8
Samsung Members
6 serisinde bir tık iyi dayanıyor :)
DENỊZ
Expert Level 5
Samsung Members
Evet Watch 6lar daha iyiler pil konusunda. 😊
Sanalad
Active Level 4
Samsung Members
Bende de 6 var ama benimkini her akşam takıyorum. İyi yanı hızlı şarj olması, sabah evden çıkana kadar günümü kurtaracak kadarını dolduruyor.
0 Likes
DENỊZ
Expert Level 5
Samsung Members
Valla orası doğru Maalesef Saatlerin şarjı az gidiyor. Samsung model ama şarjı uzun gitsin istiyorsan Sana önerim kardeşim, Galaxy Fit 3 olacaktır. 😊
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Pili bende dert ediyordum saatte ama Watch6 Classic Astro Edition deneme cihazını kullandım 2 hafta sonra hiç sorun olmayacağını anladım gittim Watch6 classic aldım severek kullanıyoum pil de dert olmadığını anladım 😊 keşke bunu daha önce alsaydım dedim

Ring te dert edilmez bence ya😊
_KR0N0S_
Active Level 8
Samsung Members
Benimkisi de 47mm classic aldıktan sonra astro yu tanıtmaları bir tık üzdü:)
Ayrıca yüzüğü stres çarkı gibi döndürerek şarj edebilsek veya insan vücudundaki elektrikten şarj olabilse o zaman kullanılırdı bak :)
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Hiç sızıntılar da yoktu aniden gelişti haberimiz oldu 😊