cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy Gallery

(Topic created on: 05-26-2020 10:46 PM)
145 Views
BuHesabınSahibiYok
Active Level 8
Options
Samsung Members

Samsungun bu işe acil el atması lazım Galaxy Gallery Sosyal medyaya dönmeye başlamıştır Saçma Sapan selfieler Ne güzel doğa resimleri vardı Millet burayı instagram felan zannediyor yanlış biliyorsunuz burası sizin bildiğiniz sosyal medya değil!!!! Burası sorunu olan arkadaşlara yardim ettığimiz onların da bize yardım ettiği yardımlaşma platformu Sakın beni yanlış anlamayın ben burda sizleri kötülemiyorum sadece buranın sosyal medyaya dönüşmeye başladığını söylüyorum.  

FerhatakcA9
Expert Level 4
Samsung Members
Evet ya bu ne artık sosyal medya ya döndü burası cidden samsung el atsin takipciye bu kadar meraklı olan gitsin tiktok çeksin instagram kullansın bu ne be iyice zıvanadan cıktı samsung el atmadıkça sorun çözülemez
FerhatakcA9
Expert Level 4
Samsung Members
Evet bu işin sonu iyi gozukmuyo banlasın veya kısıtlama getirsin örneğin galaxy gallery kapatılsın o kişi icin
AKINBORA
Active Level 3
Samsung Members
sanane ben burda sizinle arkadaş olmak istiyorum
0 Likes
FerhatakcA9
Expert Level 4
Samsung Members
tm sen böyle devam et olursun belki 10 yıl sonra
Samsung Members
Sen böyle devam etmeye çalışırsan değil 10 yıl 20 yıl bile olsa bile bizimle hiçbir şekilde arkadaş olamazsın önce saygı sevgi herşey karşılıklı
FerhatakcA9
Expert Level 4
Samsung Members
bıktık saçma sapan velet işlerinden
XxDarkninjaxX
Expert Level 2
Samsung Members
Gerçekten de... Ama kullanıcıların yoğun ilgisi tarafından ambargo yedi.
Samsung Members
Dediğim gibi Samsungun bi işe acil el atması lazım durum kötüye gitmeden bu sayede hem biz hem de onlar kurtulmuş olur .
FerhatakcA9
Expert Level 4
Samsung Members
Evet yaptık biseyler eheuehuehe
Samsung Members
arkadaşlar bu akınbora 12 yaşındaymış yani çoçuk aklı birazda ama 12 yaş için telefon biraz küçük yaş ailesi nasıl izin veriyo
0 Likes