cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy Galeri

(Topic created on: 03-15-2021 07:17 PM)
106 Views
İshmael01
Active Level 3
Options
Samsung Members

Galaxy galeri sosyal medya platformu değildir lütfen sosyal medya platformu gibi kullanmayın, değil.

8 Comments
Kaan87
Active Level 5
Samsung Members
Facebook, instagram yetmedi, buraya da sıçradılar. teknoloji forumu berbat bir hal aldı.
Anlamıyorum, moderatörler bu duruma nasıl seyirci kalıyor.
Artı olarak, forumda sorulan saçma sapan sorular.
Buraya Samsung un kesinlikle bir el atması lazım.
Yoksa 1 bilemedin 2 ay içinde Samsung members platformu leş bir hal alacak
İshmael01
Active Level 3
Samsung Members
kesinlikle katılıyorum gözlerim acıyor artık kişisel fotoğraf paylaşımlarından tut insanların yediklerini içtiklerini görmek gözlerimi kanatıyor artık, burayı milletin tipini ve yediklerini içtiklerini görmek için kullanmıyorum sonuçta, umarım en kısa zamanda düzelir, yoksa burası da daha fazlasıyla dolmaya devam eder
s12rfg
Active Level 9
Samsung Members
kişisel veriler olarak evet bende sana katılıyorum ama ben s7 kullanıyordum forumda paylaşılan fotolar ve telefonlarla ilgili şeyler sayesinde not10 aldım gördüm atılan fotoları bilgi sahibi oldum bence gayet verimli bir yer
İshmael01
Active Level 3
Samsung Members
evet telefon ve telefonların çekim performansının paylaşılması bilgilendirici ve faydalı, kişisel veriler dışında
s12rfg
Active Level 9
Samsung Members
Bendece kişisel veriler açısından yetkililerin el atması lazım bide çok sayıda çocuk kullanıcı var
RecepF
Expert Level 5
Samsung Members
Samsung Health uygulamasında böyle durumlardan kötüye kullandılar komple kapattıldı
s12rfg
Active Level 9
Samsung Members
Bence güzel bir uygulama telefon alacaklar için en iyi araştırma yeri hem soru soruyorlar hemde bilgi sahibi oluyorlar ama sorun içte herkes keyfi şeyler paylaşıyor instagrama döndü yok takibe takip yok beğenin biraz saçmaladılar
Gezgin23
Active Level 8
Samsung Members
Kesinlikle katılıyorum 👍