cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy Cihazınızdaki Farklı Gösterge Simgelerinin Anlamları Nedir?

(Topic created on: 06-24-2022 08:06 PM)
18190 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Samsung Members

Merhaba Sevgili Members Üyeleri ,

Ekranın üst kısmında gösterilen simgeler, Galaxy telefonunuzun mevcut durumu hakkında bilgi verir. Galaxy telefonunuzdaki sembollerin neyi temsil ettiğini görmek için aşağıdaki tabloda listelenen simgelere göz atabilirsiniz.

Ağ Durum Simgeleri ;

image

Durum Çubuğunda Gösterilen Diğer Gösterge Simgeleri;

image

Not: 

• Bazı uygulamalar kullanılırken gösterge çubuğu ekranın üst kısmında bulunmayabilir. Durum çubuğunu görüntülemek için ekranın üst kısmından aşağı doğru kaydırın.

• Bazı gösterge simgeleri sadece bildirim paneli açıldığında gösterilir.

• Gösterge simgeleri servis sağlayıcıya veya modele göre farklılık gösterebilir.

18 Comments
Samsung Members
Bi tane de benden gelsin: Wi-Fi simgesinin altında küçük bir tane 6 sayısı varsa o da Wi-Fi 6 çalıştıran bir modeme bağlı demek. Ve kesinlikle bilgilendirici bir içerik olmuş.
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Bilgi için teşekkürler kardeşim ,ne dmek kardeşim 😊🤗
BoraS20FE
Expert Level 5
Samsung Members
Bilgilendirme için teşekkürler 😊

Bluetooth'lu bir cihaz bağlı simgesi eksik kalmış, aynı şekilde Wi-Fi 6 simgesi de.
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Rica ederim kardeşim ne demek, hımm bilgi için teşekkürler 😊
ILoveCats_
Expert Level 5
Samsung Members
Bilgilendirme için teşekkürler bazılarını bilmiyordum öğrenmiş oldum 👍🏼

Yararlı bir post
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Sevindim kardeşim yararlı olduysa 😊
Berke_S9
Active Level 7
Samsung Members
Bilgilendirme icin tesekkurler. Bir de mobil erisim noktasi acildiginda bir cihaz baglandigi zaman simgenin yaninda bagli cihaz sayisi gozukse guzel olmazmi sizcede
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Rica ederim kardeşim ne demek ,önerin güzel kardeşim Samsung ekibi değerlendirirse olabilir 😊
Samsung Members
A bu arada eksik simge **bleep** ettim durum çubuğuna bakarken onları da ekleyeyim

VoLTE veya HD+ yazarsa VoLTE ve Telefon simgesi ucunda Wi-Fi işareti varken Wi-Fi araması bir de 2 tane güç tasarrufu simgesi varsa maksimum güç tasarrufu etkin demek.