cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy Ahalisi Bi Bakın

(Topic created on: 10-26-2020 11:33 AM)
46 Views
SoloTurkxGalaxyS20
Active Level 8
Options
Samsung Members
Arkadaslar bakin herkeste görüyorum bunu bir arkadaşımız bir şey soruyor cevabını alıyor fakat onaylama yapmıyor lütfen onaylayın ki ayni durumdan muzdarip olan arkadaşlar da onay olduğunu görsün ve ayni başlıklarla ayni konular açılmasın. Sordun sorunu aldığın cevap tam cevapsa lütfen onayla ben her gonderinin altına yazıyorum 

"faydalı olmuştur umarım eger faydalı ise oyanlamayi unutma" (çözümü kabul et)

Şeklinden yazıyorum sadece kendim için demiyorum bunu lütfen herkes buna ihtimam göstersin. Hepinize iyi günler kardeşlerim.
6 Comments
XxDarkninjaxX
Expert Level 2
Samsung Members
Bence de... Zaten böyle bir durum olduğu için artık Moderötörler doğru olan cevabı Çözüm kabul ediyor... Ama bunu kullanıcılar da yapmalı
Samsung Members
aynen öyle soruyu soran kabul etse isine yarayan cevabi daha iyi olacak aslında sırf kendim için demiyorum bunu bu bi sorun olmaya başladı burada. birde illaki görmüşsündür ben her yorumumun altına "onaylamayi unutma diyorum eger faydalı ise" yinede yok. adamın aslında isine yaramış ama hiç yapmiyor.
ÆX51
Expert Level 5
Samsung Members
haklısın ama zaten bu işi moderatörler yapıyor yani artık benim yorumlarımı kullanıcılar çözüm kabul etmiyor işine yarasa bile Bundan dolayı işine yaradıysa çözüm kabul eder misin demiyorum zaten moderatörler kabul ediyor bir açıyorum mail uygulama mı çözüm yağıyor
ÆX51
Expert Level 5
Samsung Members
Yani demek istediğim sen elinden geldiğince tek bir yorumda arkadaşın yapabileceklerinin yaz zaten moderatör çözüm kabul eder yanlış anlama benim yorumlarımı bakabilirsin o şekilde yazdığında kabul ediyorlar
Samsung Members
aynen dediğin doğru ama en azından buraya yeni gelen daha bilmeyen birisi ayni durumdan muzdarip olabilir bi bakacak çözüm kabul edilmemis adam yine ayni konuyu açabilir ne gerek var bu duruma ama sende haklısın neyse iyi günler kardesim.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
aynen katiliyorum