cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy A50 Garanti Servis Süreci

(Topic created on: 04-14-2021 08:40 PM)
624 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Samsung Members

Arkadaşlar  dün yaşadığım servis sürecini  her şeyi ile açık bir şekilde anlatacağım 

Arkadaşlar pil değişmiş demişleri ama ben pilin değidiştiğini düşünmemiştim ve kontrol etmiştim members üzeriden, bugün servise gidip durumu anlattım 

Hemen pili test ettiler sonra pilin sonucu ile kendi aralarında konuştular sonra bana verilen cevap cihazını sıfırlanamadığı için pil NORMAL yazıyor dediler sonra bende Sıfırlasakta sorun gene aynı olucak dedim ve cihazı sıfırlayın dedim 

Sonra cihazı sıfırladılar ve sonuç gene değişmedi halen NORMAL yazıyordu Sonra ise 10 dk sizi bekleteceğim dedi ve yukarı çıkıp pili değiştirdiler ve sonra yanıma geldi ve kontrol ettiğimizde sonuç İYİ olarak çıktı 

Servisten çıktıktan sonra 4 tane samsung ekibinden arama gerçekleşti 

* Samsung genel merkezinden 
*samsung çözüm ekibinden
*Samsung servisten 
*Pil sorununun nasıl olduğunu anlatan samsung ekibinden

Samsung ekibi bu aramalar ile benim gönlümü memnun ettiler teşekkürler dilerim .

Cihazdaki pil değişme sorunu arkadaşlar samsung ekibinin cep telefonda söylendiği cevap ; Yeni takılan pilin bozuk olduğu söylendi ve yenisi ile değiştiğini söylediler 

Arkadaşlar sizlere tavsiyem Cihazın Garantisi Bitmeden önce Kesinlikle Son günlerde Samsung members üzeriden intreaktiflerde kontrol sağlamanzı önerim 

image
Pil değiştiktem sonra bugün

Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Saol kardeşim servis inşallah hatasını anlamıştır saösung ekibi şu servislere tedbirleri elden bırakmamanız gerekiyor
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Aynen kardeşim hak veriyorum sana🙂
Comradee
Active Level 7
Samsung Members
Hayırlı olsun alfa benimde cihazımın PİL durumu normal yazıyor. %100 pilde 10 saat gösteriyor garanti süremin dolmasına 5 ay var 1 ay daha kullanıp servise götürüp PİL değişimi yaptırcam..
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Saol kardeşim teşekkür ederim inşallah kardeşim pilinizi sizinde değişim yaparlar
ŞEKERCİZADE
Expert Level 1
Samsung Members
Hayırlı olsun. Sorunun düzelmesine sevindim knk inşallah daha sorun çıkmaz
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
**bleep** kardeşim
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Âmin
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Saol kardeşim inşallah sorun çıkmaz garantide bitti sorun çıkar eller cebe 😀😊
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Kardeşim sana nazar değdi herhalde galaxy tab a ya güncelleme geldi söylemedin unuttun mu acaba her zaman söylüyordun insanlara ysnlış anlama
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Ben staj gördüğüm için bilgileri görsem dahi boş zamanım çok olmuyor bilgileri paylaşmıyorum ama paylaşan arkadaşlarımız var örneğin Nazif ve infondroid kardeşlerim paylaşıyor

Bazen bakamıyorum eve gelince bazen bakıyorum