cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy A50 Garanti Servis Süreci

(Topic created on: 04-14-2021 08:48 PM)
143 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Samsung Members

Arkadaşlar  dün yaşadığım servis sürecini  her şeyi ile açık bir şekilde anlatacağım 

Arkadaşlar pil değişmiş demişleri ama ben pilin değidiştiğini düşünmemiştim ve kontrol etmiştim members üzeriden, bugün servise gidip durumu anlattım 

Hemen pili test ettiler sonra pilin sonucu ile kendi aralarında konuştular sonra bana verilen cevap cihazını sıfırlanamadığı için pil NORMAL yazıyor dediler sonra bende Sıfırlasakta sorun gene aynı olucak dedim ve cihazı sıfırlayın dedim 

Sonra cihazı sıfırladılar ve sonuç gene değişmedi halen NORMAL yazıyordu Sonra ise 10 dk sizi bekleteceğim dedi ve yukarı çıkıp pili değiştirdiler ve sonra yanıma geldi ve kontrol ettiğimizde sonuç İYİ olarak çıktı 

Servisten çıktıktan sonra 4 tane samsung ekibinden arama gerçekleşti 

* Samsung genel merkezinden 
*samsung çözüm ekibinden
*Samsung servisten 
*Pil sorununun nasıl olduğunu anlatan samsung ekibinden

Samsung ekibi bu aramalar ile benim gönlümü memnun ettiler teşekkürler dilerim .

Cihazdaki pil değişme sorunu arkadaşlar samsung ekibinin cep telefonda söylendiği cevap ; Yeni takılan pilin bozuk olduğu söylendi ve yenisi ile değiştiğini söylediler 

Arkadaşlar sizlere tavsiyem Cihazın Garantisi Bitmeden önce Kesinlikle Son günlerde Samsung members üzeriden intreaktiflerde kontrol sağlamanzı önerim 

image
Pil değiştiktem sonra bugün

36 Comments
alosmann
Active Level 6
Samsung Members
Alfatürk kardeşim senin adına sevindim benim cihaz da A50 1 ay var garanti bitmesine bende dediğin gibi yapacağım
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Kardeşim son günü dahi kontrol etmeni öneririm
benim garantim bugün bitti inşallah başka bir sorun çıkmaz cihazda
Çekuuu
Active Level 3
Samsung Members
Cihazın çekim gücü kalitesi nasıl kırsal alanlarda felan çekiyor mu mesela bende a50 var cihaz çekmiyor normal şehir merkezinde de internet çekim gücünde sikinti var hata raporu yolladım ama servise gidin diyorlar gittim yazılım attılar değişen birsey yok epey sitesinden cihaza baktigimda 4.5g desteği sunan bandlar çok az ondan şüphelenmeye başladım

Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Kardeşim ben hem kırsal yerde ve şehit merkezinde A50 cihazında eskiden hiçbir sorun yaşamadım

İstersen servise ver şebeke antenlerinde sorun olabilr dilersen bu sorunu servise iletiniz belki değiştirilir antenleri
Çekuuu
Active Level 3
Samsung Members
Yarin götüreceğim inşallah tek çare o gozukuyor suanlik teşekkür ederim
MeHmEt99
Expert Level 5
Samsung Members
Bu iyi diyor bende de iyi diyor bunun kötüsü orta iyi çok iyi si yok mu samsung nasıl is yapıyorsunuz batarya değişimi az olsun diye mi yapıyorsunuz
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Çok iyi malaesef yok kardeşim
Samsung Members
Eğer 10 dk sürdüyse yapışkanı iyi yapışmamıştır e7000 e 8000 tarzı şeylerin minumum 15 dk beklemesi lazım
Samsung Members
Hayırlı olsun bu arada